12. Feb

16. Feb

Tööle kaasa!

 

Kutsume kõiki ettevõtjaid, koole, õpilasi ja lapsevanemaid võtma osa algatusest „Tööle kaasa!”.

Algatuse idee seisneb selles, et 12.−16. veebruaril 2018 avavad Eesti ettevõtted oma uksed töötajate lastele, et neil oleks võimalus vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvuda.

Õpilane saab algatuses osaledes teadlikumaks töömaailmas toimuvast, näeb ja saab teada, mis on tema vanema igapäevatöö, milline on tema tööpäev ja –keskkond, töö sisu ja selle väärtus.

Tööandjale loob algatus võimaluse tutvustada lastele ja noortele oma valdkonda, panustada järelkasvu ning olla avalikkuses märgatud kui sotsiaalselt vastutustundlik ja peresõbralik ettevõte.

„Tööle kaasa!“ on 2018. aastal suunatud 7.−9. klasside õpilastele, lapsevanematele ja nende tööandjatele. Soovi korral võib aga kooli või tööandja algatusel kaasata ka noorema või vanema vanuseastme õpilasi.

Algatusega on võimalik liituda kahel moel. Ettevõtte initsiatiivil, kus ettevõte korraldab praktilise õppepäeva oma töötajate lastele, sel juhul peaks registreeruma ettevõte. Võimalik on kaasa lüüa ka koolipoolsel initsiatiivil, kus algatuses osaletakse kogu klassiga. Sel juhul pöördutakse tööandja poole läbi kooli ja lapsevanema ning registreerub kool.

Kui Sinu ettevõte või kool on huvitatud algatusega liitumisest, siis loe lisaks ja registreeru juba täna: www.ettevotlikkus.ee/toolekaasa.

Liitu Facebookis


Algatuse elluviimisel on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja partnerid SA Innove ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Elluviimist toetab Hasartmängumaksu Nõukokogu

 

Seotud uudised