7. May

11. May

Koolitus: Uute tehnoloogiate kasutamine ettevõtlusõppes

Tallinn, Narva mnt 25, IV korrus, ruum T-412

Koolitus on suunatud üld- või kutsehariduskoolide majanduse/ettevõtluse õpetajatele ja teistele ettevõtlusõpet läbiviivatele spetsialistidele. Selle eesmärgiks on arendada haridustehnoloogilisi pädevusi toetamaks tehnoloogilisi oskusi ettevõtluse õpikeskkonna loomisel; arendada oskusi, kuidas rakendada veebipõhiseid keskkondi ja tööriistu ettevõtlusõppes.

Koolituse teemad:
 1. Digitaalne õppevara ja veebipõhised õpikeskkonnad ettevõtlusõppes.
*Ettevõtlusõppe lõiming läbiva teemaga Tehnoloogia ja innovatsioon: õppekava, näited elust.
*Veebipõhised õpikeskkonnad ettevõtlusõppes. Rühmade moodustamine, innovatsiooniprojekti teema valik, projekti veebikeskkonna sisseseadmine.
*Digitaalse õppevara leidmine ja kureerimine ettevõtlusõppe kontekstis. Innovatsiooniprojekti jaoks digiõppevara kogumine ja loomine.
*Nutiseadmete ja sotsiaalmeedia kasutamine ettevõtlusõppes. *Mängupõhiste ja uurimuslike ülesannete koostamine innovatsiooniprojekti jaoks.

2. Prototüüpimise seminar / hackathon.
*Mis on prototüüpimine, kasutajakeskne disain, teenusedisain, hackathon, Garage48, Creatlon. Prototüüpide faas 1, 2.

Lisainfo ja registreerimine SIIT

Seotud uudised

Tartu Ülikool hakkab ettevõtlusõppes kasutama videoloenguid

14. October 2013

Tartu ülikool hakkab ettevõtlusõppes kasutama oma õppejõudude videoloenguid, kus õppejõud räägivad alustava ettevõtja jaoks olulistel teemadel. Videoloengute kasutamine TÜ õppetöös on uudne meetod, mis üheskoos seminaridega loob tervikliku…

Tunnusta ettevõtlusõppe edendajaid!

16. October 2017

Veel on võimalik esitada kandidaate ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursile. Esitamise tähtaega pikendati 20. oktoobrini. Anna oma panus ja esita kandidaat või kandidaadid! Edu ja Tegu esmakordse…