23
Apr

Koolitus “Õpilase ettevõtlikkus- ja ettevõtluspädevuse kujundamine majandus- ja ettevõtlusõppes”

3/23/18 10:00 Tallinna Ülikool

Ettevõtlus- ja majandusõpetajaid ning ettevõtlusõpet toetavaid spetsialiste oodatakse osalema Euroopa Liidu Sotsiaalfondist rahastatud programmi “Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõigil haridustasemetel (Edu & Tegu) raames koolitusele “Õpilase ettevõtlikkus- ja ettevõtluspädevuse kujundamine majandus- ja ettevõtlusõppes”. Koolitus toimub 23.04.2018 ja 10.05.2018, kell 10.00 – 17.15 Tallinna Ülikoolis (Haridusinnovatsioonikeskuse auditooriumis T-412).

Osalema on oodatud üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste ettevõtlus-ja majandusõpetajad ning teised ettevõtlusõpet toetavad spetsialistid.

Koolituse eesmärgiks on õpetajatel mõista ettevõtlikkust ja ettevõtluspädevuse komponente, osata neid hinnata ja kasutada tundides ning saada ettevõtlikkust ja ettevõtluspädevusi kirjeldavat abimaterjali. Räägime praktilistest õppemeetoditest ettevõtluspädevuse kujundamisel ja analüüsime seniseid praktikaid.

Koolitus on osalejale tasuta, kuid palume ennast registreerida hiljemalt 16.04 või kuni vabade kohtade täitumiseni.

 

Täpsemalt Edu & Tegu koolituste kohta Tallinna Ülikoolis leiate siit.

 

Seotud uudised

Osale koolitusel majandus- ja ettevõtlusõppe paremaks korraldamiseks

23. March 2018

Ettevõtlus- ja majandusõpetajaid ning ettevõtlusõpet toetavaid spetsialiste oodatakse osalema 23. aprillil ja 10. mail toimuval koolitusel, mille eesmärk on õpetajatel mõista ettevõtlikkust ja ettevõtluspädevuse komponente, osata neid hinnata ja kasutada…

Milleks meile ettevõtlikkus?

11. October 2017

Ettevõtliku meelelaadi tähtsust on raske üle hinnata. Ettevõtlik inimene saab hakkama iseendaga ja suudab muuta ühiskonda – olgu siis tööandjana või -võtjana, vabatahtlikuna või mõnes muus rollis. Ettevõtlikkuse…