10
Nov

Koolitus: Kuidas tulemuslikult suunata ja motiveerida õppijate meeskondi?

Pärnumaa Ettevõtlusinkubaator, Uus 5, Pärnu

Hea õpetaja, õppejõud!

Soovid omandada uusi teadmisi kuidas juhtida õpilas- või üliõpilasmeeskondade tööd eelinkubatsiooniprotsessis? Kuidas koos õpilastega koos äriideed otsida ja seda valideerida? Mis on startup ettevõtte tööriistad ja nende eripära? Millised on peamised meeskonnatöö probleemid ja kuidas õppureid tulemuslikult nõustada? Sooviksid küsida nõu startup ettevõtjalt?

Kui vastasid nendele küsimustele jaatavalt, siis oled oodatud kahepäevasele koolitusele Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatorisse (Pärnus) , 10. Ja 11. novembril, kell 10.00-17.15 kus läbi praktiliste tegevuste ning arutelude nendele küsimustele ka vastused leitakse.

Koolitus on mõeldud ettevõtlusõpetajatele, õppejõududele või õpetajatele kes juhivad õpilas- ja üliõpilasmeeskondade tööd eelinkubatsiooni protsessis, administreerivad ja kontrollivad meeskonna tegevust ning aitavad leida sobilikke ettevõtlusmentoreid meeskondadele.

Õppejõud: Külli Hansen ja Urmas Arumäe (Estonian Business School) ning ettevõtja Olari Miiter (Shipitwise).

Koolitus on TASUTA.
Koolituse läbimise eelduseks on osalemine mõlemal päeval.
Koolitusega saab tutvuda ja registreerida:
http://ebs.ee/et/avatud-uelikool/tudengimeeskondi-toetavate-juhendajate-koolitus

Koolitust toetab Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond.

Seotud uudised

TeamLab kutsub arendajaid oma ideid ja meeskondi täiendama

21. October 2016

Olete oodatud 22. ja 23. oktoobril  Tallinnasse Kultuurikatlasse (Põhja pst 27a) TeamLab hackathonile,  kus saate koos  disainerite, turundajate, inseneride ja IT asjatundjatega üheskoos kahe päeva jooksul uusi tooteid…

Tere tulemast, Baltic Computer Systems AS ja BCS Koolitus AS!

14. September 2012

Baltic Computer Systems AS andis 2011. aastal välja omanimelise stipendiumi ning kinkis kõikidele IT Kolledži töötajatele ning tudengitele F-Secure Mobile Security kasutusõiguse. Lisaks toetab BCS ka IT Kolledžit…