24. May

30. May

Koolitus: Ettevõtlikkus praktikate juhendamisel

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn

Koolituse eesmärk on arendada osalejate kompetentse ettevõtluspraktikate juhendamise, kommunikatsiooni, koostöö ja suhtevõrgustike loomise osas. Osalejatel on võimalik tutvuda ettevõtluspraktika läbiviimise kogemustega ning praktiseerida tänapäevaseid meetodeid praktikate korraldamisel. Õpe on ülesehitatud lähtudes kogemusõppe printsiipidest, st igal õppepäeval presenteeritakse ühte teemaga seotud ja päriselt rakendatud kogemust ning kogemusõppe rolli kompetentside arendamisel täidab kolmepoolse tagasiside meetodi rakendamine.

Koolituse teemad:

*Praktikate ettevalmistamine
*Partnerite leidmine ja koostöö
* Praktika sisu ja korraldus
* Erinevad meetodid ja võimalused praktika juhendamisel *Juhendaja/õppija/tööandja vaade, praktika eesmärgid, soorituse hindamine (kasu praktikandi, kooli ja tööandja vaates), kitsaskohad ja parimad praktikad.
Lisainfo ja registreerimine SIIT

Seotud uudised

Õppeasutused saavad toetust taotleda praktikasüsteemi arendamiseks

29. November 2016

Alates 29. novembrist saavad kutseõppeasutused, rakenduskõrgkoolid ja ülikoolid Innovest toetust taotleda projektide jaoks, mis suurendavad tööandjate ja õppeasutuste koostööd praktika alal ja aitavad arendada praktikasüsteemi. Projektide tegevused peaksid olema…