Erasmus+ taotlusvoorud on avatud

Erasmus+ järgmise seitsme aasta programmi esimesed rahastusvoorud jõuavad kätte juba õige pea. Õpirändeprojektide toetust saab taotleda 11. mail ja koostööprojektide toetust 20. mail.
Taotluskeskkond on aga avatud juba praegu. Vormid on leitavad Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse platvormilt.

Kõiki lühiajalise õpirändeprojektide taotlejaid oodatakse 4. mail kell 15-17 veebiseminarile “Abiks algajale”, et selgitada kõike taotlemisega seotut.
Registreeri siin:  https://archimedes.ee/seminar-erasmus-opirandeprojektide-taotlejatele/
Räägitakse, mida tuleks silmas pidada hea taotluse koostamisel, käime läbi uue taotlusvormi ning selgitame, millistest kriteeriumidest lähtuvalt taotlust hinnatakse.
Oodatud on nii uued kui korduvtaotlejad, kuna muutusi on nii taotluse sisu kui vormistuse osas.

Koostööprojektide koolitused on juba toimunud, ent kui taotlejal tekib küsimusi, võib otse Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri töötajate poole pöörduda. Kontaktid leiad siit.
Lisaks vaata järele e-festivali töötubade salvestusi, kust saad endale huvipakkuva projektitüübi kohta detailse ülevaate. Meie spetsialistid tõid välja nii uued kui muutunud võimalused saabunud programmiperioodil.
Vaata töötubasid:  https://erasmuspluss.ee/e-festival/zoom-tootoad
Külasta kodulehte: https://erasmuspluss.ee/projektitegijale 

Allikas: erasmuspluss.ee

Seotud uudised

Erasmus noortele ettevõtjatele

18. May 2015

„Erasmus noortele ettevõtjatele” on üle-euroopaline vahetusprogramm ettevõtjate jaoks, mis annab uutele ettevõtjatele ja neile, kes soovivad ettevõtjaks saada, võimaluse õppida muudes programmis osalevates riikides väikeettevõtteid juhtivatelt kogenud ettevõtjatelt.…

Saa rahvusvaheline kogemus ettevõtjate vahetusprogrammis Erasmus!

24. November 2015

Eesti Kaubandus Tööstuskoda kutsub ettevõtjaid osalema „Erasmus noortele ettevõtjatele” programmis. See on üleeuroopaline vahetusprogramm ettevõtjatele, kus osalejad saavad otsida Euroopas uusi turge, koostöövõimalusi ning äripartnereid.  Keda ootame osalema?…