Edumusega põhitöö kõrvalt õpetajaks

Edumus kutsub töötavaid spetsialiste panustama haridusse, õpetades ühes koolis ühele klassile ühte ainet.

Keskmine nädalane koormus Edumusega õpetades on 2 kontakttundi nädalas. Teist sama palju tuleks arvestada tundide ettevalmistuseks. 

Loe lisaks ja registreeru programmi õpetajaks: https://opetajaks.edumus.org 

“Kahe tegutsemisaastaga oleme koolidesse saatnud juba üle 40 Edumuse õpetaja. Liitu Edumuse programmiga ja saad sügisest õpetada ühes koolis ühele klassile endale meelepärast ainet, olgu see siis ettevõtlus, disain, tarkvaraarendus või füüsika. Meie poolt on sulle toeks mentorid ja õpetajakoolitus oma ala professionaalidelt,” selgitas Edumuse asutaja Maria Rahamägi.

Registreeri oma kool Edumuse programmi: https://edumus.org/koolile

Loe, miks innustada oma töötajaid Edumuses osalema: https://edumus.org/ettevttele

Edumuse õpetajatele on programm üldjuhul vabatahtlik ja tasuta – õpetamisest saadud tulu investeerime koolitamisesse ja programmi arendamisse. Juhul, kui õpetad koolis rohkem kui 2 kontakttundi nädalas, saad õpetamise eest ka lisatasu.

Tule jaga oma teadmisi noortega ja õpeta Eesti tuleviku tegijaid!

Miks minna Edumusega õpetama?

  • Vastutustundlik ja põnev hobi

    Kujunda oma põhitöö kõrvalt Eesti tulevikku – aitad leevendada õpetajate puudust ning tood kooli uusi ja praktilisi teadmisi.
  • Tipptasemel koolitus ja mentorid

    Edumuse koolitus on välja töötatud spetsiaalselt eelneva õpetamiskogemuseta inimestele. Lisaks on terve õppeaasta vältel abiks mentorid.
  • Uued tutvused ja võrgustik

    Tarkvaraarendajad, kunstnikud, tippjuhid ja paljude teiste valdkondade spetsialistid – Edumuse õpetajate pere on kirev ja mitmekülgne.

Registreeru Edumuse platvormil juba täna ning leiame sulle sobiva kooli ja aine, mida saad juba septembris õpetama minna. 

Kui oled kooliga kokkuleppe sõlminud, ootame sind augustikuus kolmepäevasele eelkoolitusele.

Loe lisaks ja registreeru programmi: https://opetajaks.edumus.org 

Seotud uudised

Kandideeri inspiratsiooniprogrammi „Jah, õpetajaks!”

3. February 2020

Innove ootab huvilisi kandideerima inspiratsiooniprogrammi „Jah, õpetajaks!”. Esmakordselt ellu kutsutud programmi eesmärk on innustada ja toetada neid, kes tahavad teha karjääripööret ja asuda või naaseda õpetajaametisse. Kandideerimine kestab…

Töötoad leidmaks ideid uute ametite tutvustamiseks

24. March 2016

Eesti Noorsootöö Keskus kutsub noortele 1) tervise, 2) masina– ja metallitööstuse ning 3) metsa– japuidutööstuse valdkondade ameteid tutvustavate simulatsioonide tarbeks ideid genereerima. MIKS? Töömaailmas on tekkimas järjest juurde…