LHV kutsub osa võtma Börsihai mängust!

Noored on järjest rohkem hakanud huvi tundma investeerimisteemade vastu ning LHV korraldab 19. korda virtuaalse aktsiakauplemismängu Börsihai, mis toimub 2. novembrist kuni 20. novembrini.

Börsihai on suurepärane võimalus astuda esimesi samme investeerimismaailmas ning kuigi mäng ise toimub virtuaalrahaga, siis tehinguid tehakse reaalselt börsil olevate hindadega. Börsihai mäng on kõigile tasuta ja mängule registreerimine on juba avatud. Selleks, et mängust osa võtta, ei pea olema LHV klient.

Investeerimine võib olla esmapilgul keerukas teema, millest rääkida. Seetõttu on kõigil huvilistel võimalus kuulata eelnevalt salvestatud seminari, mida õpetajatel on võimalik ka oma klassis näidata. Seminar mahub oma 37 minutilise pikkusega täpselt koolitunni raamesse. Seminar on kättesaadav YouTube’is.

Portfelli registreerimisel on soovitatav ära märkida ka oma kool või klass, et lihtsustada võistluskäigu jälgimist oma õpilaste vahel. Auhinnafond parimale koolinoorele (noor kuni 18-aastane k.a) on 300 eurot + raamat + 6 kuud Äripäeva või Delovõje Vedomosti digilehte. Lisaks on koolinoorte arvestuses nädalaauhind 100 eurot. Juhul kui mõni noor peaks mängu võitma üldarvestuses, siis saab ta ka üldauhinna summas 3000 eurot + raamat + 6 kuud Äripäeva või Delovõje Vedomosti digilehte ja 2 kutset Investor Toomase investeerimiskonverentsile.

Selleks, et praktika parimal moel mängus proovile panna on ettevalmistanud ka abistavad materjalid ning mänguinfo:

  • LHV vanemmaakler Nelli Janson rääkis virtuaaltunnis (kokku 37 minutit) säästmisest, investeerimisest ja sellest, kuidas LHV aktsiamäng “Börsihai” noorte investeerimishuvi kasvatab.
  • Videoõpetus sellest, kuidas avada mängukonto
  • Videõpetus sellest, kuidas teha aktsiatehinguid
  • Noor saab valida kuni 1.11 stardiportfelli (Microsoft, Apple, Facebook, Alphabet) ja virtuaalraha (vaikimisi valik) vahel. Hiljem registreerudes saab valida ainult virtuaalraha.
  • Valikus S&P 500 aktsiad + Tesla (TSLA), Alibaba Group (BABA), Snowflake (SNOW) ja Moderna (MRNA) 
  • Alustuseks kantakse kontole 10 000 dollarit (või stardiportfell samas vääringus) + lisandub 1000 dollarit igal tööpäeval
  • Igale mängijale tasuta Äripäeva digilehe lugemisõigus kogu mängu ajal https://pood.aripaev.ee/lhvborsihai Probleemide korral lugemisõigusega kirjutage tellimiskeskus@aripaev.ee või helistage 667 0099.

Lisaküsimuste korral aitavad on abiks LHV maaklerid: maaklerid@lhv.ee

Seotud uudised

Toome ettevõtjad kooli oma lugu rääkima

28. February 2014

Et tekitada noortes inimestes huvi ettevõtluse vastu, on vaja rohkem inspireerivaid lugusid. Parim koht, kus noor saaks neid kuulata, on koolis. Seega kui me tahame edukamat Eestit, siis tuleb…

Tere tulemast, Äripäev AS!

25. October 2012

Äripäev peab väga oluliseks ettevõtliku hoiaku kujundamist. Missiooniks on ettevõtliku inimese teavitamine ja ärikeskkonna muutmine läbipaistvaks. Samuti seistakse ettevõtlike inimeste huvide eest. Äripäeva kreedo on järgida liberaalset põhimõtet,…

Global Money Week 2015 tähistamine Eestis

13. March 2015

Global Money Week 2015 nädalat tähistati Eestis loomekonkursiga "Save today. Safe tomorrow".  Rakvere Gümnaasiumis toimus 11. märtsil ka samanimeline konverents. Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis tähistati nädalat võistlusega "Idee teoks 2015".…