Saa osa 4.-5. novembril toimuvast ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe konverentsist!

4.-5. novembril toimub esmakordne suur ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe virtuaalkonverents “Ennast juhtiv ja väärtust loov noor ei ole imeloom!”.

Konverentsi keskmes on ennast juhtiva ja väärtust loova noore kujunemisteekond ning kooli ja õpetaja võimalused olla sellel teekonnal teadlikuks suunajaks. Kahepäevasel konverentsil astuvad üles 30+ esinejat, toimub 13 töötuba, saab tutvuda 24 hea praktikaga ning 12 koolide edulugudega!

Mida saab osaleja konverentsi 2 päeva jooksul:

  • Inspiratsiooni ettevõtliku, ettevõtlus- ja karjääriõppe läbiviimiseks ning koostööks esinejatelt, koolide praktikatest ja töötubadest.
  • Eksklusiivselt võimaluse õppida Iisraeli hariduse eduloost, sest MTÜ Mifras toob meieni Iisraeli koolide praktika, mis on viinud riigi maailma parimate startup-riikide edetabeli tippu ning teinud noortest loovad ja ettevõtlikud innovaatorid.
  • Haruldase võimaluse kiigata ettevõtlike koolide tagatubadesse, et teada saada ja ka otse küsida, miks on neil ettevõtlikkus kogu koolimeeskonda ja õpet läbiv väärtus ja kuidas see tegevustes väljendub. Saame osa headest praktikatest ja soovitustest ning uurime, mis kasu saavad ühtse ettevõtliku hariduse põhimõtete järgimisest noored, koolimeeskonnad ja ka kogukond laiemalt.
  • Saada esmakordselt osa koolide edulugude konkursi finalistide projektidest ja noppida sealt õppesse ideid.
  • Elada kaasa aasta parimate ettevõtlusõppe edendajate kui ka edulugude konkursi võitjate väljakuulutamisel oma lemmikutele.

Konverentsi modereerib Urmas Vaino ning on osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelregistreeimine. Uusi ideid ja teadmisi saama on oodatud nii koolijuhid, kohaliku omavalitsuse jm haridusametnikud kui kõik ettevõtliku, ettevõtlus- ja karjääriõppe ja noorsootööga tegelejad ning muul moel haridusse panustajad!

Tutvu päevakava, esinejate ja teemadega ning registreeru siin 

Seotud uudised

Peame astuma pikemaid samme, et noori tulevikuks ette valmistada

28. February 2020

Kas ettevõtlikud õpilased on õnnelikumad? Kuidas on ettevõtlusõpe seotud PISA-ga? Õpetajate Lehe vestlusringis osalesid Eesti koolijuhtide ühenduse esimees, Tartu erakooli nõukogu esimees Urmo Uiboleht, Mooste mõisakooli direktor Ave Kikas, Luua…

Ettevõtlike koolide parimad edulood on selgunud

31. October 2018

Ettevõtliku kooli korraldatud Haridusfestivalil 2018 tunnustati maakondade parimaid koolide õppeprojekte ning tervitati 28 uut õppeasutust, kes on oma süsteemse tööga pälvinud kvaliteedimärgi „Ettevõtlik kool“. Ida-Viru Ettevõtluskeskuse juhatuse liige…