Youth Empowered õpetajate ja õpilaste inspiratsioonipäev

Traditsiooniks saanud Youth Empowered õppeaasta avaüritusele on oodatud sel aastal nii õpetajad kui õpilased. Üritus toimub 8. oktoobril veebis.

#YouthEmpowered õppeaasta avapauk koosneb kahest osast – hommikut täidab põnev veebiseminar mini- ja õpilasfirmade juhendajatele ning pealelõunal koguvad õpilased inspiratsiooni ja arendavad äriideid.

ÕPETAJATE YE VEEBISEMINAR toimub 8. oktoobril kell 9.00-13.00 veebis. Seminar pakub kasulikku õppematerjali tööks, mis on kokku pandud tunnustatud spetsialistide poolt ning nendes leidub kasulikke nõuandeid ja praktilisi mänge erinevatel teemadel läbirääkimistest äri planeerimiseni, samuti ka kasulikke nõuandeid, kuidas tööturu katsumusteks paremini valmis olla. Eelmisel hooajal kasutasid neid materjale juba ligi 20 õpetajat. Samuti tulevad arutelule järgmised Youth Empowered mooduli: tagasiside andmine, eluks vajalikud oskused, enese mõistmine ja arendamine, finantsjuhtimine ja müük. Mooduleid esitavad kogenud EBS lektorid ja koolitajad.

ÕPILASTE YE INSPIRATSIOONI JA IDEEDE GENEREERIMISE TÖÖTUBA toimub 8. oktoobril kell 14.00-17.00 veebis. Online üritusest võtavad samaaegselt osa õpilased Eestist, Lätist, Leedust ja Poolast. YE inspiratsiooni ja ideede genereerimise töötuba on ideaalne stardiplatvorm alustavatele õpilasfirmadele. Veebi vahendusel pakuvad tuge kogenud mentorid ja inspireerivad esinejad. Juhul kui oktoobrikuus toimub kontaktõpe, siis on õpilastel võimalus üritusega liituda näiteks üheskoos näiteks suurest klassiruumist, kuid loomulikult võivad noored ühineda ka oma kodust.

#YouthEmpowered eesmärk on õpetada noortele eluks ja äriks vajalikke oskusi, mida neil on vaja üleminekul tööellu. Programm aitab tagada paremad tööväljavaated, pakkudes koolitusi, veebimaterjale ja vahetut juhendamist, mis kõik suurendavad tööalast konkurentsivõimet. 

Lisainformatsiooni ja juhised registreerimiseks saadame kooli juba sel nädalal!

Coca-Cola Hellenic Bottling Company poolt ellu kutsutud ettevõtlust ja ettevõtlikkust arendava noorte-programmiga on viimase kolme aasta jooksul saanud Eestis ettevõtluskogemuse kokku 1560 õpilast. Ettevõte on seadnud eesmärgiks tuua vastav kogemus ja teadmised aastaks 2025 kokku 28 riigi miljoni nooreni.

Coca-Cola Hellenic Bottling Company Eesti kommunikatsioonijuhi Grete Transtoki sõnul on programmis osalejate arv olnud stabiilne ning suur huvi on ka ettevõtlusõppega tegelevate õpetajate seas. „Ka sel aastal on lisaks õpilastele suunatud sündmustele oluliseks osaks ka üle Eesti õpetajatele suunatud ettevõtlus- ja ettevõtlikkuskoolitus, mille käigus vahendame praktilisi materjale ja kogemusi. Näeme, et ka praktikud võiksid anda oma osa noorte hariduse ja teadmiste mitmekesistamiseks ning me ei peaks lootma vaid riigi poolt tehtud ettevalmistusega,“ märkis Transtok.

Youth Empowered õppesari toimub Eestis alates 2017. aastast. Tänaseks 28 riigis toimiva programmi läbiviimist toetab Coca-Cola HBC, mille partnerorganisatsiooniks Eestis on Junior Achievement Eesti. Projekti eesmärgiks on anda noortele nii elulisi kui ärialaseid praktilisi oskusi ja teadmisi võimalikult edukaks sisenemiseks tööturule kas töötaja või tööandjana.

Rohkem infot programmi kohta leiate aadressilt: https://baltics.raportcsr-cchellenic.pl/ 

Lisainfo:

Grete Transtok

Coca-Cola HBC Eesti kommunikatsioonijuht

E-post: grete.transtok@cchellenic.com

Seotud uudised

Youth Empowered avaüritus „Meil ei ole planeeti B“

28. September 2018

  Tule ja osale Youth Empowered õppesarja avaüritusel “Meil ei ole planeeti B” juba 6. oktoobril Tallinnas! Üritus on osalejatele tasuta. Youth Empowered õppesarja 2018. aasta avaürituse keskmes…

Arendagem ettevõtlikkust iga päev ja igas koolitunnis

12. April 2017

Ettevõtlusõppe programmis „Edu ja tegu” töötavad teadlased välja Eesti haridussüsteemi sobivat ettevõtluspädevuse mudelit, mille arendamist on mitmel põhjusel oluline koolis toetada. Ettevõtluspädevuse mudelit tutvustavad programmi metoodika töörühma liikmed…