Läbirääkimiste töötoad noortele

Väsinud puhkamisest? Tüdinud mittemidagitegemisest? Soovid suve ka kasulikult veeta? Värsket tuul, intelligentne meelelahutus ja huvitav ajaveetmine. Kui oled ise noor või Sul on peres neid, siis alltoodu pakub ühe hariva lahenduse.

MIS:   Läbirääkimiste praktiline 4-tunnine töötuba noortele, läbiviija läbirääkimiste õpetaja Georg Merilo (MTÜ Georg Merilo    läbirääkimiste kool)

MIKS:   Eluks hädavajaliku oskuse omandamine juba noorena, selle läbi paremate ja kiiremate tulemuste saavutamine koolisuhetes,    sõpradega, vanematega, start-up’i loomisel, töö- ja tasusuhetes, projektide rahastamisel, ülikooli saamisel, ettevõtluses ja    kõikjal, kus tulemuslikult läbi rääkida tarvis ning noor tõsiseltvõetav saab olla.

KELLELE:  16+ noored (gümnasistid, kutsekoolide õppurid, tudengid, noored ettevõtjad, tulevased miljonärid ja tipptegijad – kõik, kes läbi    räägivad)

KUS:   suvisel Pirital, väga hea ligipääsuga Vaba Aja Keskuse saalis (Merivälja tee 3) või Pirita sotsiaalkeskuse saalis (Metsavahi tee    4), Tallinnas või tellimusel meeleldi kõikjal üle Eesti. Mujal korraldamiseks palun saada oma soov     info@TheNegotiatingMan.com või helista 51 51 125.

AEG:    2020 suvel kokku 9 töötuba kord nädalas kell 10-14, jäänud on 06., 11., 19. ja 27. augustil.

VÄÄRTUS OSALEJALE

 • teab, millest läbirääkimised koosnevad
 • oskab läbirääkimisi ette valmistada ning läbi viia mõlema poole huve ja eesmärke arvestades
 • harjutab mitut erinevat läbirääkimiste simulatsiooni

SISU

 • ülevaade läbirääkimiste valdkonnast: mida kindlasti peab tegema ja mida mitte
 • läbirääkimiste struktuuri omandamine
 • läbirääkimiste oskussõnavara selgeksõppimine
 • läbirääkimiste simulatsioonimängude lahendamine ja analüüs

HIND

 • investeering osaleja kohta 50 € (km ei lisandu)
 • alates 2 osalejat á 40 € (tulles sõbraga on soodsam) grupile korraga (kuni 12 in) 500 € (kokkuhoid 100 €)
 • kui noorel ei ole tõesti majanduslikult võimalik osalemise eest tasuda, soovitame ikka registreeruda – proovime pakkuda ministipendiumit
 • sisaldab materjale, oskussõnavara ja osalemise tunnistust
 • võimalik väljastada arve
 • võimalik on töötuba tellida mistahes kohta üle riigi ja ka vormistada kingitusena, näiteks noorte sünnipäevaks, laagrisse, suvepäevadeks vms.

Lisainfo ja registreerimine: www.TheNegotiatingMan.com; info@TheNegotiatingMan.com; 51 51 125

Seotud uudised

Töötoad leidmaks ideid uute ametite tutvustamiseks

24. March 2016

Eesti Noorsootöö Keskus kutsub noortele 1) tervise, 2) masina– ja metallitööstuse ning 3) metsa– japuidutööstuse valdkondade ameteid tutvustavate simulatsioonide tarbeks ideid genereerima. MIKS? Töömaailmas on tekkimas järjest juurde…

Global Money Week 2016 tähistamine Eestis

21. March 2016

15. märtsil toimus Rakvere Targa Maja Kompetentsikeskuses säästmisteemaliste mängude konkursi Take part! Save smart! võidutööde autorite autasustamine, kõigi osalenute tunnustamine ning konkursi võitnud mängude tutvustamine. Tänuürituse avasõnad lausunud…

Ettevõtliku kooli Haridusfestival 2019 keskendub õpetajatele

1. October 2019

17.oktoobril Paide Muusika- ja Teatrimajastoimuval haridusprogrammi Ettevõtlik kool Haridusfestivali  fookus on sel aastal õpetajatel, täpsemini “õpetajad õpetavad õpetajaid”. Töötubasid viivad sel aastal läbi meie võrgustikku kuuluvate õppeasutuste õpetajad. Oleme laienenud üle-eestiliselt…