TransferWise’i virtuaalsed tehnoloogiatunnid noortele

14. mail algusega kell 14 annab TransferWise’i kaasasutaja Taavet Hinrikus kooliõpilastele tehnoloogiatunni, mis on eelkõige mõeldud 12-17-aastastele noortele. Tegemist on viimase osaga ettevõtte loodud tehnoloogiatundide sarjast, millega alustati eriolukorra ajal. Projekt on tänaseks saanud sooja vastuvõtu mitme Eesti üldhariduskooli poolt, kes kasutavad tunde osana mõne konkreetse õppeaine tunniplaanist.

Ettevõtmise peamiseks eesmärgiks on pakkuda koolidele ja õpilastele varianti lisada antud tunnid arvutiõpetuse või reaalaine tunnina tunniplaani, et võimaldada distantsõppesse vaheldust ning tegeleda teemadega, mis tavapärases tunnis võib-olla vaatluse alla ei tuleks.

Neljapäevane tund keskendub sellele, kuidas oma äri- või tooteideed edukalt ellu viia, millised koolitöös rakendatavad oskused on tulevikutöös vajalikud ja miks on oluline vaadata kaugemale sellest, mida otseselt kästakse teha. Muuhulgas tuleb juttu näiteks tiimitööst ning kõiki käsitletavaid teemasid illustreerivad praktilised näited elust enesest.

Liitu tunniga SIIN.

Kõik aprilli ja maikuu jooksul toimunud tunnid on järevaadatavad SIIN.

Seotud uudised

Mait Palts: kool ja ettevõtja koos

18. January 2016

Kelle ülesanne on tagada, et noortel tekiks töömaailmast adekvaatne pilt? Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts kirjutab tänases Postimehes, kuidas võiksid koolid ettevõtjatega koostööd teha. Me räägime palju sellest,…

Arendagem ettevõtlikkust iga päev ja igas koolitunnis

12. April 2017

Ettevõtlusõppe programmis „Edu ja tegu” töötavad teadlased välja Eesti haridussüsteemi sobivat ettevõtluspädevuse mudelit, mille arendamist on mitmel põhjusel oluline koolis toetada. Ettevõtluspädevuse mudelit tutvustavad programmi metoodika töörühma liikmed…