Ela kaasa võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2020“ veebigalale!

Junior Achievement Eesti kutsub kõiki huvilisi osa saama õpilasfirmade ajaloo esimesest veebigalast, kus kuulutatakse välja Eesti parim õpilasfirma.

Riigis valitsev eriolukord on seadnud traditsioonilisele võistlusele omad piirangud, kuid see ei takista tunnustamast selle õppeaasta silmapaistvamaid õpilasfirmasid ja nende tegemisi ning JA Eesti aasta tegijaid. 29. aprilli päeval vestleb 12 superfinaali pääsenud õpilasfirmat žüriiga läbi veebikeskkonna ning päeva lõpuks langetab žürii karmi, aga õiglase otsuse.

Juba järgmisel kolmapäeval, 29. aprillil kell 18:00 toimub võistluse „Eesti parim õpilasfirma 2020“ veebigala. Veebigalast on võimalik osa saada läbi JA Eesti YouTube’i kanali või Facebooki.

Veebigala kestab orienteeruvalt tundaega, mille jooksul kuulutatakse välja võistluse esikolmik, rahva lemmik õpilasfirma, mitmeid eriauhindasid, aasta ettevõtlusõpetaja, aasta mentori ning JA Vägeva Vilistlase tiitli.

Tutvu PEAAUHINNA ja teiste ERIAUHINDADEGA PÕF2020 ametlikul kodulehel pof.ja.ee.

Eesti parim õpilasfirma 2020 saab õiguse esindada Eestit võistlusel “Euroopa parim õpilasfirma 2020”, mis toimub maailma olukorda arvesse võttes sel aastal veebipõhiselt.

Veebigala otseülekande aadress lisatakse võistluspäeval nii JA Eesti kodulehele kui ka ühismeedia platvormidele.

Seotud uudised

Võistlus “Eesti parim õpilasfirma 2020” toimub VEEBIPÕHISELT!

8. April 2020

Võistlus „Eesti parim õpilasfirma 2020“ toimub 29. aprillil ning on kolinud ümber täielikult veebi. 24 finalisti valitakse välja aruannete põhjal, mille õpilasfirmad kandideerimiseks esitavad. Neist valitakse välja 12 superfinalisti, kes pääsevad edasi vestlusvooru žüriiga, mis…

Eesti parim õpilasfirma selgub juba 4. mail

26. April 2017

4. mail valitakse SEB panga peamaja vastavatud innovatsioonikeskuses Eesti parim õpilasfirma 2017, kes sõidab juulikuus Eestit esindama sel korral Brüsselis toimuvale Euroopa õpilasfirmade võistlusele. Nädala pärast toimuval suurüritusel…

Varsti selguvad aasta parimad õpilasfirmad

2. April 2019

Juba sel kevadel valitakse aasta parim minifirma, kutseõppe õpilasfirma ja õpilasfirma! Võistlused toimuvad aprillis ja mais. 11.aprillil toimub võistlus “Eesti parim minifirma 2019”. Võistlus toimub SEB Innovatsioonikeskuses Tallinnas ning huvilistel…