Panusta haridusse ja anna õpilastele külalistund Zoom vahendusel

Distantsõppe korraldamine on õpetajatele suur koormus ja meil kõigil on võimalus anda oma panus. Tagasi Kooli kutsub kõiki inimesi panustama online külalistundidega Zoom platvormi vahendusel. Kõik on justkui sama nagu varasemalt, kuid 45-minutine kohtumine klassiga toimub online keskkonnas. Õpetajad ootavad Sind väga ja on lisanud juba kümneid kutseid tundidesse, millest saab endale sobiva valida.  Leia endale sobiv kutse SIIT.

Mida Sina oled õppinud, mida saaksid meie noortele edasi anda? 

Õpetajate poolt peaguseks sisestatud kümnete kutsete põhjal ootatakse inimesi rääkima oma tööst või õpetama eluks vajalikke teadmisi ja oskusi. Näiteks ootavad õpetajad kohe “klassi ette” organisatsioonide juhte, müügijuhte, tehnika või tootmise/töötlemise valdkonna insenere ja spetsialiste. Samuti on juba kutsed neile, kes oskavad õpetada rahatarkust, ettevõtlikkust, meediateadlikkust või oma tervise eest hoolitsemist.

Õpetajad lisavad kutseid jooksvalt! Kui Sa kohe sobivat kutset ei leidnud, siis kirjuta eveli@tagasikooli.ee ning saadame Sulle võimalusel sobiva kutse. 

Jaga oma Zoom külalistundide kogemusi!

Tagasi Kooli ootab väga Sinu mõtteid ja pilte online külalistundidest. Oodatud on nii kirjad, kõned kui ka postitused sotsiaalmeedias kasutades #tagasikooli. Nii loome koos uut oskust online õppimisest ja aitame õpetajaid!

Lisainfo:

Eveli Jõesaar
Tagasi Kooli kommunikatsioonijuht
eveli@tagasikooli.ee; 5565 4325

Seotud uudised

Mida ootavad õpetajad ja õpilased ettevõtlusõppelt?

31. May 2019

Praktilisi ja elulisi ettevõtlustunde hindavad ühtviisi nii üldharidus-, kutse- kui ka kõrgkoolideõppurid, selgus hiljuti kaante vahele saanud ettevõtlusõppe moodulite katsetamise uuringust. Kompleksuuringus uuriti kolme haridustaseme – üld-, kutse- ja kõrghariduse…

850 külalisõpetajat rääkis koolis oma karjäärist

26. April 2017

Tagasi Kooli karjäärikuu inspireeris tänavu 850 inimest koolides oma lugu jagama. 2017. aasta veebruarist märtsini toimunud karjäärikuu raames jõudis tänu külalisõpetajatele, koolidele, õpetajatele ja organisatsioonidele jõudsid erinevad lood…