Kandideeri inspiratsiooniprogrammi „Jah, õpetajaks!”

Innove ootab huvilisi kandideerima inspiratsiooniprogrammi „Jah, õpetajaks!”. Esmakordselt ellu kutsutud programmi eesmärk on innustada ja toetada neid, kes tahavad teha karjääripööret ja asuda või naaseda õpetajaametisse. Kandideerimine kestab 9. veebruarini ning kohad on piiratud.

opetaja

Sihtasutuse Innove projektijuhi Jaanika Aasa sõnul võetakse programmi vastu 12 inimest. „On suur rõõm näha, et huvi programmi vastu on. Praeguseks on enda soovist teada andnud 10 inimest. Innustan siiski kõiki, kes veel mõtlevad, kandideerima. Lõpliku valiku langetame kandidaadi profiili sobivuse ja soovi alusel, mis väljendub motivatsioonikirjas,” ütles Aasa.

27. veebruaril algav programm koosneb neljast moodulist ja vältab maikuuni. Programmi viiakse läbi üle Eesti. Toimuvad seminarid ning osalejad kohtuvad õpetajate ja koolijuhtidega ning töövarjutavad neid, et saada aimdust õpetajatööst. Samuti valmistavad osalejad ette koolitunni ja viivad selle ka reaalselt läbi, et proovida kätt õpetajaametis. Programmi jooksul valmib koostöös juhendajaga personaalne tegevusplaan, kus kaardistatakse edasised tegevused, mida õpetajaametisse tööle asumiseks on vaja astuda.

Programmiga oodatakse liituma töökogemuse ja magistrikraadiga inimesi (võib olla omandamisel), kes:

  • on oma valdkonna spetsialistid ja kaaluvad õpetajaametit järgmise karjäärivalikuna;
  • on õpetajaks õppinud, ent pole õpetajana töötanud;
  • on õpetajana töötanud, valinud teise karjääritee ning kaaluvad nüüd taaskord õpetajaametisse naasmist.

Kandideerimiseks tuleb saata CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 9. veebruariks aadressile jaanika.aasa@innove.ee.

Lisainfot programmi ja kandideerimisprotsessi kohta leiab Innove kodulehelt.

Lisainfo:
5309 3111
opetaja@innove.ee

Seotud uudised

Aasta parimad ettevõtlusõppe esindajad ei kohku väljakutsete ees

10. January 2020

28. novembril kuulutati ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursil välja parimad ettevõtlusõppe edendajad. Aasta ettevõtlusõppe edendaja tiitli pälvis MTÜ Ettevõtlusküla. Ettevõtlikuks õpetajaks valiti Krista Savitsch. Ettevõtlikud õppijad on…

Kas teemegi, nagu zetid tahavad?

5. June 2017

Ida-Viru ettevõtluskeskuse „Ettevõtliku kooli” koolitusjuht Kristi Goldberg. Foto: Sirje Pärismaa   „Ei tasu loota, et kõik muutub selliseks, nagu varem oli. Pigem tuleb ise midagi muuta,” ütleb Kristi…