Youth Empowered avaüritus „Meil ei ole planeeti B“

 

Tule ja osale Youth Empowered õppesarja avaüritusel “Meil ei ole planeeti B” juba 6. oktoobril Tallinnas! Üritus on osalejatele tasuta.

Youth Empowered õppesarja 2018. aasta avaürituse keskmes on keskkonnateadlik ettevõtlus, käitumine ja tarbimine. Kui oled 16-29-aastane, sul on huvi ettevõtluse vastu, soovid olla ühiskondlikult aktiivne, tunned muret planeedi Maa tervise ja käekäigu pärast, siis tule kindlasti 6. oktoobril SEB Innovatsioonikeskusesse. Üritus on tasuta.

Tule kuula, kuidas saavutada edu läbi keskkonnateadliku ja vastutustundliku ettevõtluse, käitumise ning tarbimise. Lisaks kuulamisele kogud ka praktilisi oskusi, sest kohapeal kokku pandud meeskonnad teevad kogenud mentorite juhendamisel läbi toote või teenuse arendamise lihtsustatud protsessi algsest ideest toimiva lahenduseni.

Osalemiseks ei pea sul olema varasemat kogemust ega konkreetset ettevõtlusideed. Samas on kindel, et ürituselt lahkudes on sul tagataskus uued kasulikud oskused, mõtted ning kontaktid.

Youth Empowered on üle maailma 28 riigis toimiv Coca-Cola HBC poolt ellukutsutud õppesari ettevõtlikele ja aktiivsetele noortele, mis Eestis toetab Junior Achievmenti õpilasfirmade programmi.

Kohal on ka:

– Eesti edukaima ringmajanduse põhimõttel toimiva ettevõtte Eesti Pandipakend OÜ esindajad, kes näitavad, mis saab pandipakenditest edasi peale automaati jõudmist.

– Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialistid, kes jagavad praktilisi näpunäiteid ja elulisi oskusi tööellu edukaks sisenemiseks.

– Daniel Levi Viinalass, kes on nii muusik kui ka ettevõtja

Üritusel osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine SIIN

 

Seotud uudised

Uuring: Tulevikus tuleb meil õppida ja töötada kauem

9. February 2017

OSKA tööturu ülevaatest selgub, et aastaks 2024 on Eestis pea 50 000 tööealist vähem kui praegu. Järjest enam on vaja kõrgharidusega spetsialiste ning vähem lihtsa töö tegijaid. Uuringu üks…

Ettevõtlusteatri metoodika kandideerib rahvusvahelisele auhinnale

9. April 2013

Rakvere Ametikooli koordineerimisel ja 11 partneri toel väljatöötatud Ettevõtlusteatri metoodika kandideerib rahvusvahelisele koolidele mõeldud auhinnale 2013 CYFI School Champion Awards ja on jõudnud poolfinaali. Neli Rakvere Reaalgümnaasiumi kooliteater…