Veel selle reedeni saab kandideerida noore ettevõtja preemiale

Kuni selle nädala reedeni, 7. septembrini saab kandideerida noore ettevõtja preemia konkursile. Noore ettevõtja preemia konkurss on mõeldud kuni 35-aastastele (k.a) Eestis registreeritud ettevõtte omanikele ja juhtidele, kes on paistnud silma oma ettevõtte hea käekäigu kindlustamisel, oma toodete, teenuste või tehnoloogiate uuenduslikul kasutamisel ning kes juba ekspordivad või omavad ekspordipotentsiaali.

„Noore ettevõtjana seisad pidevalt silmitsi uute väljakutsetega ja tabad tihti end mõtlemast, mis suunas edasi pürgida ja kas teed ikka õigeid valikuid. Elad omas mullis ja ei võta aega maha selleks, et tähistada oma positiivseid saavutusi. Noore ettevõtja preemia annab just sellise võimaluse, tunnustades seni saavutatud edusamme ja see on väga väärtuslik kogemus. Pealegi on kõikide osalejate lood suureks inspiratsiooniks nii teistele ettevõtjatele kui ka alles alustavatele noortele tegijatele. Kindlasti soovitan sellest kogemusest osa saada!“ julgustas 2017. aasta laureaat Kristel Kruustük Testliost teisi noori ettevõtjaid preemiale kandideerima.

„Eesti ettevõtjad on meie majanduse kasvumootoriks ning pean väga oluliseks, et toetaksime uute ettevõtjate pealekasvu,“ ütles Liisi Himma, Swedbanki ettevõtete panganduse juht. „Tõstsime tänavu konkursi vanusepiiri 35 aastani, sest silmapaistvate saavutusteni jõudmiseks on lisaks julgele pealehakkamisele vaja ka veidi aega. Ettevõtte loomine ja kasvatamine on keeruline ja pühendumist nõudev töö,“ rääkis Himma.

„Noorte ettevõtjate pidev soov uuendada ja võtta riske tihti ootamatutes valdkondades aitab kaasa Eesti majanduse arengule,“ sõnas kaubanduskoja peadirektor Mait Palts. „Selleks aga, et noorte tahe ettevõtlusega tegeleda ei kaoks esimese suurema väljakutse ilmudes, on väga tähtis nende tehtud valikute tunnustamine ning saavutuste esiletoomine. Noore ettevõtja preemia sisaldabki endas tunnustust tehtud tööle ning kogemusi, mis on kasuks kõigile noortele ettevõtjatele,“ Julgustas Palts märkama noori ettevõtjaid ning nomineerima neid noore ettevõtja preemiale.

Kandideerimiseks tuleb 7. septembriks 2018 saata e-posti aadressile konkurss@koda.ee digitaalselt allkirjastatuna motivatsioonikiri ning ankeet, mille saab alla laadida siit www.koda.ee/et/meist/noorettevotja.

Oma kandidatuuri võivad esitada ettevõtjad ise, nende töötajad, kliendid või erialaorganisatsioonid jt.
Konkursile esitatud kandidaatide hulgast valib võitja välja korraldaja organisatsioonide ja ettevõtjate esindajatest koosnev komisjon. Preemiat rahastab Swedbank Eesti AS.

Noore ettevõtja preemia konkurss toimub juba neljandat korda. 2015. aastal pälvis tiitli ja preemia Indrek Ulst ettevõttest Mooncascade OÜ, 2016. aastal sai tunnustuse Markus Villig ettevõttest Taxify OÜ ning 2017 sai noore ettevõtja preemia Kristel Kruustük ettevõttest Testlio OÜ.

Vaata lisa: www.koda.ee/et/meist/noorettevotja.

Seotud uudised

Kandideeri noore ettevõtja preemiale!

1. September 2017

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Swedbank ootavad noori kuni 30-aastaseid (k.a) Eesti ettevõtjaid kandideerima 5000 euro suurusele noore ettevõtja preemiale. Preemia ja aasta noore ettevõtja tiitli annab president Kersti Kaljulaid üle 5.…

Algas konkurss noore ettevõtja preemiale

15. August 2016

15. augustil algas konkurss noore ettevõtja preemiale, mida annavad välja Swedbank ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. 5000 euro suurusele preemiale oodatakse kandideerima kuni 30-aastaseid Eesti ettevõtjaid. Algatust toetab president Toomas Hendrik…

Noore ettevõtja preemia 2015

1. September 2015

Esmakordselt kuulutavad Swedbank ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda välja noore ettevõtja preemia suuruses 5 000 eurot. Preemia annab üle Eesti Vabariigi president 8. oktoobril toimuval Eesti parimate ettevõtete galal. „Usun…