Uued koolitused ettevõtlusõpetajatele ja ettevõtjatest mentoritele

Ettevõtlusõppe programm alustab koolitustega ettevõtlusõpetajatele ja tulevastele ettevõtjatest mentoritele juba augustis!

23. augustil toimub koolitus „Mentorlus, mentorsuhe ja koostöö arendamine ettevõtlusmeeskondadega“ Kuressaares. Koolitus annab alustavale mentorile – nii ettevõtjale, õpilastiimide juhendajale kui teistele ettevõtlusõppe läbiviijatele baasoskused ja teadmised töötamaks ettevõtlusmentorina.

27.-28. augustil toimub „Arendusmeeskondade juhtimine ettevõtlusõppes“ Tartus.

Koolitus annab vajalikud oskused ettevõtlusõppes meeskonna juhtimiseks ja arendamiseks läbi toote- ja/või teenusearenduse protsessi.

 

Registreeru siin: https://ettevõtlusõpe.ee/koolitused/

Seotud uudised

Ettevõtluspädevuste arendamine Taani näitel

2. May 2016

23.mail toimub Ettevõtlusõppe programmi raames koolitus – Haridustasemete ülene ettevõtl(ikk)uspädevuste arendamine -Taani kogemus. Kogemusi jagab Anders Rasmussen. Koolitus toimub Tallinna Ülikoolis (Narva mnt 25, Tallinn). Koolituse sihtrühm on…

“Tagasi kooli” fookusnädal on läbi, ootamas on uued projektid

17. March 2014

"Tagasi kooli" meeskond tänab südamest kõiki külalisõpetajaid, õpetajaid, õpilasi ja koostööpartnereid, kes "Tagasi kooli" fookusnädalast osa võtsid! Fookusnädala jooksul registreeriti ca 250 tunni toimumine, mis võimaldab öelda senise arvestuslikuks aluseks oleva…