Junior Achievement Eesti kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks

EV juubeliaastal ilmub uus majandusõpik, mille abil saavad targemaks Eesti koolinoored, aga miks mitte ka kooli juba lõpetanud inimesed. Targad kodanikud on Eesti peamine taastuv ressurss. Juba augustikuus on võimalik lehitseda uut majandusõpikut.

Junior Achievement Eesti, SEB ja EBS koostöös mitmete teiste edukate Eesti ettevõtetega pühendavad oma 2018. aastal ilmuva majandusõpiku Eesti Vabariigi 100. aastapäevale. Õpiku autoriteks on EBS-i õppejõud ja teised oma valdkonna spetsialistid. Õpiku abil saavad majanduse algteadmisi omandada noored üle terve Eesti. Teadmiste omandamise muudavad huvitavamaks ja elulisemaks lood meie edukate ettevõtete tegemistest. Käsitlemist leiavad uued temad – start-up’id, sotsiaalmeedia, investeerimine ja mitmed teised olulised valdkonnad.

Majandusteadmised aitavad teha paremaid igapäevaelu otsuseid, mõista meie ümber toimuvat ning planeerida oma tulevikku. Targad kodanikud on meie isamaa peamine taastuv ressurss ning iga selle ressursi hoidmiseks ja suurendamiseks kulutatud euro toob nii inimesele endale kui ka riigile tuhandekordset tulu.

Lisainfo õpiku kohta on leitav JA Eesti koduleheküljelt.

Seotud uudised

Tere tulemast, Junior Acievement Eesti!

8. April 2013

JA Eesti vahendab ning töötab välja programme majanduse ja ettevõtluse õpetamiseks algklassidest gümnaasiumitasemeni, koostab majandusõpikuid ja muid õppematerjale, koolitab majandus- ja ettevõtlusõpetajaid ning innustab õpilasi programmides osalema erinevate…

Valminud on uus majandusõpik gümnaasiumile

31. August 2018

JA Eestil koostöös EBSi, SEB Panga ja mitmete Eesti ettevõtetega valmis algavaks õppeaastaks uus majandusõpik gümnaasiumile. Õpiku autoriteks on teiste seas EBSi õppejõud Lauri Luiker ja Ülle Pihlak,…