Ettevõtteid ja organisatsioone oodatakse osalema messil „Suveks tööle 2018“

Populaarne noortele suunatud töömess “Suveks tööle 2018“ tuleb taas! Sellel aastal toimub mess 17. aprillil 2018 kell 15-18 Viru Sokos Hotellis.

Noorte töömessi „Suveks tööle 2018“ korraldavad Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ja Põhja-Eesti Rajaleidja keskus eesmärgiga omavahel kokku tuua tööandjad ja alla 18-aastased noored, et võimaldada vahetut kontakti osapoolte vahel ning luua ka seeläbi platvorm noortele esmase töökogemuse saamiseks.

 

Eelnevatel aastatel on noorte huvi suvel töötamise vastu olnud väga suur. Seetõttu on töövõimalusi pakkuvate ettevõtete panus noorte karjääri kujundamisel äärmiselt oluline.

 

Keda ootame?

  • Tallinna ja Harjumaa tööandjaid, kes pakuvad tööd alla 18-aastastele noortele;
  • Tallinna ja Harjumaa tööandjaid, kes pakuvad praktika võimalusi alla 18-aastastele noortele.
  • Tallinna ja Harjumaa tööandjaid ja organisatsioone, kes pakuvad vabatahtliku töö või töövarjutamise võimalusi alla 18-aastastele noortele;

 

Mida pakume?

  • Tasuta osalemist;
  • Korraldatud tehniline pool (lauad, toolid, messikoht jt);
  • Võimalust leida lisatöökäsi suviseks perioodiks;
  • Otsekontakt tööandjate ja tööotsijate vahel;
  • Võimalust ettevõtte või organisatsiooni tegevusala tutvustada ja informatsiooni jagada.

Olles huvitatud osalema messil „Suveks tööle 2018“, palume ettevõte/organisatsioon registreerida SIIN hiljemalt 17. märtsiks.   

Lisaks messialal tööpakkumistega tutvumisele on noortel võimalik osa võtta ka erinevatest arendavatest töötubadest. Samuti on kohal karjäärispetsialistid, kes vastavad karjääriteemalistele küsimustele ning jagavad erinevaid infomaterjale.

Kontakt ja lisaküsimused:

Triin Bõstrov

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

noorsootöö osakond vanemspetsialist

tel: 642 0593

e-post: Triin.Bostrov@tallinnlv.ee

 

Seotud uudised

Noorte töömess “Suveks tööle 2016”

1. April 2016

26. aprillil kell 15.00-18.00 hotell Euroopa konverentsikeskuses toimuvale noorte töömessile on oodatud need Tallinna ja Harjumaa ettevõtted ja organisatsioonid, kellel on võimalus pakkuda tööd alla 18-aastastele noortele. Messil osalemine…