Eesti õpilasfirmade laat tuleb taas!

Junior Achievement Eesti kutsub kõiki osa saama õpilasfirmade suurüritusest, mis toimub 10.veebruaril Rocca al Mare keskuses ja Kristiine Keskuses. Anna oma panus Eesti noorte ettevõtluse edendamiseks! Eesti õpilasfirmade laadal 2018 osaleb 270 õpilasfirmat nii Eestist kui ka välismaalt!

Junior Achievement Eesti kutsub kõiki osa saama õpilasfirmade suurüritusest, mis toimub 10.veebruaril Rocca al Mare keskuses ja Kristiine Keskuses algusega kl 12:00. Anna oma panus Eesti noorte ettevõtluse edendamiseks! Eesti õpilasfirmade laadal 2018 osaleb 270 õpilasfirmat nii Eestist kui ka välismaalt! Eesti õpilasfirmade laatade ajaloos ei ole veel kunagi nii palju õpilasfirmasid osalenud Eesti laadal!

Laadal osalevad õpilasfirmad nii Eestist kui ka välismaalt – Itaalia, Gruusia, Rootsi, Soome ja Läti! Eesti õpilasfirmade toodetega on võimalik tutvuda aadressil SIIN.

Laada kava on mõlemas keskuses järgnev:

10.30 – 12.00 Osalejate saabumine, bokside ülespanek
12.00 – 17.00 Laat on avatud külastajatele, aktiivne müügitöö
17.00 – 18.00 Laada pidulik lõputseremoonia

Hoia end laadaga seonduvaga kursis meie Facebooki üritust Eesti õpilasfirmade laat 2018 / JA Marketplace 2018 jälgides!

 

Loe laada kohta rohkem informatsiooni SIIT.

Allikas: www.ja.ee

Seotud uudised

Läbi aegade suurim Eesti Õpilasfirmade Laat

13. February 2013

Laupäeval, 9. veebruaril toimus Kristiine keskuses Junior Achievement Eesti korraldatud 16. õpilasfirmade laat. Laada muutis eriliseks tõsiasi, et tegemist oli läbi ajaloo suurima Eesti Õpilasfirmade Laadaga. Kohal oli…

Eesti Õpilasfirmade laat 2017 purustab kõik senised rekordid

2. February 2017

Õpilasfirma programm naaseb talvepuhkuselt juba 11. veebruaril aasta tähtsündmusega, kui Kristiine ja Rocca al Mare keskustes toimub järjekordne Eesti õpilasfirmade laat, mis sel aastal kannab mitteametlikult rekordlaada nimetust.…