KoodiTund 2017 kutsub ettevõtteid osalema

Kutsume kõiki ettevõtteid kinkima Eestile sünnipäevaks IT-teadlikke inimesi ja viima rahvusvahelise KoodiTunni nädalal jooksul läbi põnevaid programmeerimise tunde oma kolleegidele! 

KoodiTunni nädal leiab aset 4.-10. detsembrini ja on suunatud nii täiskasvanutele kui lastele ja noortele. Tundide eesmärgiks on osalejatele tutvustada koodi kirjutamise algtõdesid läbi mängulise lähemise ja seetõttu ei ole osalemiseks vajalik eelnev programmeerimise oskus. Oleme juhendamiseks valmistanud ette ka spetsiaalse tunnikava, mis on nii eesti kui vene keeles kättesaadav NutiLabori kodulehel.
Proovi kätt näiteks Angry Birds’i mängu mängides.
KoodiTund toetub toredatele programmeerimise mängudele www.code.org veebilehelt, mis on jõukohased kõigile.

Vajadusel aitab Tagasi Kooli algatus kärmematel huvilistel leida tunniks ka sobiva juhendaja. Kui soovid ettevõttesse kutsuda külalisjuhendajat, anna märku siin.

Anna kindasti oma ettevõtte KoodiTunnist märku siin, registreerunute vahel loosime välja auhindu.

Tunnikavad, plakatid, lisainformatsioon ja muu vajaliku materjali KoodiTunni läbiviimiseks leiad nutilabor.ee/kooditund2017.
Jälgi KoodiTundi ka Facebookis: www.facebook.com/kooditund/

Lisaks toimub KoodiTunni nädala raames õpilastele Baltikumi ülene arendav võistlus “Minecrafti eri! Tuleviku Eesti, Läti ja Leedu”, mis ootab osalejaid.

KoodiTund (Hour of Code) on rahvusvaheline algatus, mis kutsub kõiki inimesi maailmas programmeerimist proovima. Eestisse toovad KoodiTunni Vaata Maailma SA, Tagasi Kooli, ITL, MTÜ Robootika ja Microsoft Eesti. Sel aastal pühendame kohalikud KoodiTunni tegevused Eesti 100. sünnipäevale.

Seotud uudised

SEB pank kutsub osalema Ajujahil

28. September 2016

Oktoobri alguses stardib Eesti suurima äriideede konkursi Ajujahi kümnes ehk juubelihooaeg. See on märkimisväärne sündmus ka SEB panga jaoks, kuna oleme Ajujahi konkursi juures olnud selle sünnist peale.…