Tasuta Majandusvihik jõuab koolilasteni juba 5ndat korda

Kui Valemivihik 2013. aastal kümneaastaseks sai, võttis ettevõte  juubeliaasta puhul eesmärgiks panustada majandus- ja ettevõtlusõppe edendamisse. Nii sündis Valemivihiku “väikevend” Majandus- ja ettevõtlusvihik, mis kujutab endast Junior Achievementi majandusõppeprogrammi järgi õppijatele tasuta jagatavat õppevahendit. Majandus- ja ettevõtlusvihikuid on nüüdseks kooliõpilastele jagatud juba viiel järjestikusel aastal. Ettevõte on äärmiselt tänulik kõikidele toetajatele ning koostööpartneritele, kes ettevõtmisele oma õla alla on pannud.

Majandus- ja ettevõtlusvihiku eesmärgiks on õpilaste ettevõtlikkuse arendamise, rahatarkuse ja finantskirjaoskuse õpetamise, ning majanduslikult mõtlevate inimeste kujundamise toetamine.

2003. aastal sai neli tegusat noormeest just majandustunnist piisavalt innustust selleks, et luua oma õpilasfirma – Valemivihik. Junior Achievement Eesti õpilasfirmade programmist alguse saanud ideest toota kooliõpilastele valemitega vihikuid on tänaseks välja kasvanud arvestatava kogemustepagasiga rahvusvaheline väikeettevõte.

Suur tänu kõigile koostööpartneritele: Rahandusministeerium, Investeerimisklubi, Finantsinspektsioon, SEB pank, Eesti Patendiamet, Estonian Business School, Tallinna Tehnikaülikool, Kosmos IMAX, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, DPD Eesti & Junior Achievement Eesti.

Seotud uudised

7. mail selgub juba 20. korda Eesti parim õpilasfirma

24. April 2015

Keskkooliõpilastele mõeldud õpilasfirma programmi tänavune parim selgub 7. mail Tallinnas Mektory keskuses. Sel aastal tegutses Eestis 230 õpilasfirmat, mis on kõigi aegade rekord ja tähendab, et praktilise ettevõtluskogemuse…