Laste Vabariik tähistab koos lastega Eesti 100. Sünnipäeva

Kuni 8. septembrini on veel võimalik osa saada Silberauto toetusel sündinud Laste Vabariigi elamustuurist.

Laste ja noorte kultuuriaasta projekt ühendab endas teatri, mängu ja töötoad ning Laste Vabariik on reisinud terve suve – tuues mängu- ja avastamisrõõmu lausa 55 sihtkohas üle Eesti.
Tuur sai alguse 25. mail Põltsamaal ning tuur lõppeb 8. septembril Savernas. Ühes maakonnas ollakse korraga 2–5 päeva ning osalemine on kõigile tasuta.

Laste Vabariiki sõidutab mööda Eestit erilahendusena valminud lavaga haagisauto, mille töötas välja Silberauto tütarettevõte Silwi Autoehitus, kus lisaks Laste Vabariigi jaoks valminud etendusele astuvad üles ka kohalikud lapsed ja noored.
Haagisautoga jõuab lasteni ka kõik vajalik põneva mänguala tarvis, mille on sisustanud igapäevaselt lastele tegevusi pakkuvad elamuskeskused ja muuseumid.
Kõik soovijad saavad tulla tasuta Eestimaad avastama omanäolisel labürint-mängualal ning proovida oma käte osavust ja mõtte erksust töötubades.

Täpsem ajakava ja muu olulise leiad siit.

Seotud uudised

Teeme koos 1 000 külalistundi Eesti tulevikule!

21. January 2014

Kas olete kuulnud „Tagasi kooli“ algatusest? Olete ehk sellest osagi võtmas? Olgu vastused „jah“ või „ei“, on suur rõõm kutsuda Teid alanud aastal kaasa tegutsema! "Tagasi kooli" infosüsteemi…