Õpilasfirmade laadahooaeg sai avapaugu Värskas

25. novembril algas kuni veebruani kestev õpilasfirmade laadahooaeg. Selle õppeaasta esimene laat “Üle piiri turundus” toimus Värska kultuurikeskuses ja oli organiseeritud Setomaa Valdade Liidu poolt. Laadal osalesid õpilased nii Eestist kui ka lähiriikidest.

Laada rahvusvaheline mõõde oli selgelt tuntav. 26st registreerunud firmast oli lisaks Eesti õpilastele kohale sõitnud ka noored Petserist, Apest ja Klaipedast. Päeva jooksul valis žürii osalejate seast välja parima toote ja teenuse, parima müügistrateegija ning väljapaneku. Tunnustati laada parimat õpilasfirmat ja parimat minifirmat. Lisaks jagati eripreemiaid. Üritusel oli kohal palju kohalikke ja ümberkaudsetest valdadest tulnud uudishimulisi.

“JA Eesti soovib õpilasfirmade laada imetlusväärse ettevalmistuse eest siiralt tunnustada kogu Värska laada korraldusmeeskonda Ingrit Kala juhtimisel,” sõnas JA Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht Ander Hindremäe, kes üritust kohapeal ise vaatamas käis. “Värskas toimunud rahvusvaheline laat on suurepärane näide sellest, kuidas suure tahtejõuga on võimalik korraldada üritus, mis teeb silmad ette palju suurematele. Naeratus ja siiras rõõm, millega Värska üritust organiseeriti peegeldus vastu iga korraldusmeeskonna liikme silmist ja see soojus kandus üle kõigile osalejatele. On äärmiselt positiivne, et ka Eesti pealinnast kõige kaugemates paikades luuakse õpilastele võimalused oma ettevõtlusteadmisi näidata ja arendada. Ma loodan järgmisel aastal samal ajal Värskas jälle tagasi olla!”

Õpilasfirmade laadahooaeg jätkub 3. detsembril kahe laadaga Pärnus!

Seotud uudised

Läbi aegade suurim Eesti Õpilasfirmade Laat

13. February 2013

Laupäeval, 9. veebruaril toimus Kristiine keskuses Junior Achievement Eesti korraldatud 16. õpilasfirmade laat. Laada muutis eriliseks tõsiasi, et tegemist oli läbi ajaloo suurima Eesti Õpilasfirmade Laadaga. Kohal oli…