Üle-eestiline töövarjupäev toimub 17. novembril

Töövarjupäev tuleb taas ning toimub 17. novembril kahekümnendat korda. Eelkõige pakub päev noortele võimaluse tutvuda oma potentsiaalse tööandja ja ametikohaga tulevikuks, et saada aimu, kas reaalsus kohtub tema eelarvamustega. Töövarjupäeva raames leiab endale töövarju ligi 3000 noort üle kogu eesti.

Töövarjupäeval osalemiseks tuleks noortel võtta ühendust oma kooli majandusõpetaja või huvijuhiga. Kui kool töövarjupäeva ei organiseeri, on võimalus end huvitavasse töökohta ka isiklikult pöörduda.

Töövarjupäeva Krooni eesti tippjuhtide juurde korraldab traditsioonilaselt JA Alumni. Täpsem info ja registreerimine SIIN.

18. oktoobril käis JA Eesti direktor Epp Vodja rääkimas töövarjupäeva tähtsusest ka ETV stuudios. Temaga oli kaasas oma kogemust jagamas 2009. aastal peaminister Andrus Ansipit varjutanud ja täna advokaadina töötav Erki Fels. Terevisiooni saatelõik on järelvaadatav SIIN.

Seotud uudised

Esimene üle-eestiline praktikaportaal

5. January 2016

Selleks, et ettevõtted saaksid endale leida lihtsalt, kiirelt ja usaldusväärselt erialase haridusega praktikante, on loodud esimene üle-eestiline praktikaportaal www.kutsepraktika.ee. Portaal koondab ja vahendab praktikasoove ning praktikapakkumisi kutseõppurite ja…

Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!”

27. April 2016

Edukuse ja toimetuleku suurim eelis peitub ettevõtlikkuses! Projekti „Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõikidel haridustasemetel“ (EETA) raames tunnustavad haridusprogramm „Ettevõtlik kool“ ja Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik koole ja lasteaedasid…