Tõmbame koos Eesti liikuma!

edu_tegu_210x146mm

Sellist reklaamlauset on ilmselt paljud praeguseks silmanud internetis-ajalehes või kuulnud üleskutset hommikul autoroolis raadiokanaleid klõpsides.

Septembri lõpus avalöögi saanud haridus- ja teadusministeeriumi poolt ellu viidava ning EL Sotsiaalfondi poolt rahastatava ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu teavituskampaania eesmärgiks on teadvustada Eesti avalikkusele programmi olemasolu ja eesmärki ning tutvustada kodulehte, kust põhjalikumat infot hankida.

Kuu aega kestava kampaania jooksul kutsuvad nii koolijuhte, õppureid kui ettevõtjaid, õpetajatest-õppejõududest rääkimata, ettevõtlusõppe programmi kodulehele osalemis- ja panustamisvõimalustega tutvuma persoonid, kes on vähemal või rohkemal määral ka ise ettevõtlikud või selle arendamisse panustanud. Need on ettevõtjad Rainer Nõlvak, Tiit Niilo, Maire Milder ja  Alissa Vassilkova, ettevõtja ja aasta mentori tiitliga tunnustatud Kari Maripuu, Võru Gümnaasiumi direktor, aasta ettevõtlusõpetaja tiitliga tunnustatud Karmo Kurvits, aasta ettevõtlusõpetajaks valitud õpetaja Krista Savitsch ning õpilasfirmade loomise kogemusega tegusad noored Uku Lilleväli ja Benedikte Petrutis.

Kampaania hüüdlause kannab ideed, et erinevad osapooled koostöös saavad tõmmata Eesti liikuma, kuid alustuseks peab igaüks näitama üles initsiatiivi ning astuma esimese sammu. Selle suuna leidmises aitab ettevõtlusõppe programmi koduleht www.ettevõtlusõpe.ee, kust nii ettevõtjad, õppurid, õpetajad ja õppejõud saavad infot selle kohta, mida nemad saavad ära teha, et Eesti noored oleksid ettevõtlikumad ja tööturul konkurentsivõimelised.

Jälgi ka Facebooki: www.facebook.com/ettevotlusope.

Seotud uudised

Teeme koos 1 000 külalistundi Eesti tulevikule!

21. January 2014

Kas olete kuulnud „Tagasi kooli“ algatusest? Olete ehk sellest osagi võtmas? Olgu vastused „jah“ või „ei“, on suur rõõm kutsuda Teid alanud aastal kaasa tegutsema! "Tagasi kooli" infosüsteemi…