Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus alustab noorte ettevõtlikkusteadlikkuse programmiga

23. oktoobrini oodatakse kandideerima Harjumaa (v.a Tallinn) üheksandate kuni kaheteistkümnendate klasside õpilasi, aastas võetakse vastu 150 noort.

Programmi eesmärgiks on parandada ja toetada noorte ettevõtlikkust ning pakkuda omaalgatuse kogemusi. Ühe õppeaasta jooksul toimuvad algatuse käivitamiseks erinevad koolitused, programmi lõpuks on igaühel loodud mõni toode või teenus.

End teostada saab neljas valdkonnas: sotsiaalne ettevõtlus, info- ja sidetehnika, inseneriala ning loome. Kui ükski neist ei kõneta, võib individuaalselt leida teisigi väljundeid. Idee realiseerimiseks tuleb luua õpilasfirma, äriühing, vabaühendus või kirjutada projekt.

Programm võimaldab noortel end proovile panna ärimaailma võimalusi katsetades, kartmata vigu ja nende tagajärgi. Eksimuste ja õnnestumiste abil õpitakse paremini tundma iseend ja omandatakse kogemusi mitteformaalsel teel.

Kandideerimise kohta leiad teavet www.facebook.com/harjumaaettevotlikkus või kirjuta Facebooki otsingusse Harjumaa ettevõtlikkusteadlikkuse programm.

Programmi avaüritus toimub 28. oktoobril, koht ja päevakava antakse valitud osalejaile teada.

Küsimustega ja valdkonna üle läbi rääkimiseks pöördu järgnevatel kontaktidel:

Siim Kasari
SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
siim@heak.ee
+372 5823 8311

 

Programm on rahastatud Euroopa Regionaalarengufondi meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevusest „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“.

 

Seotud uudised

Tere tulemast, Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus SA!

28. May 2012

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus tahab panustada noorte ettevõtlikkuse suurendamisse ja ettevõtlusõppe arendamisse. Nad soovivad noorteni viia teadmise, et ettevõtlikkus ei tähenda ettevõtte loomist. Selleks, et olla ettevõtlik…

Ettevõtlus on Eesti noorte seas populaarne

21. September 2015

Eestis sooviks oma ettevõtte rajada üle poole 18-25-aastastest, edastades sellega teisi Balti riike. Lätis tahaks oma äriga alustada 41 protsenti ja Leedus 48 protsenti noortest, selgus SEB uuringust.…