Tagasi Kooli otsib kommunikatsiooni eest vastutajat

Otsime oma meeskonda inimest, kes soovib juhtida 0,70 töökoormusega Tagasi Kooli
KOMMUNIKATSIOONI, et viia igapäevase teavitustöö ja kampaaniate korraldamise kaudu külalisõpetamise idee kõigi õpetajate ja potentsiaalsete külalisõpetajateni.

Oled hea kandidaat, kui Sul on töökogemus kommunikatsioonijuhtimises ja/või turunduses ning tead, kuidas sotsiaalmeediat olulisi sõnumeid edasi kandma panna; Sa oled strateegiline mõtleja, hea kirjutaja, innukas ja iseseisev tegutseja ning hea planeerimisoskusega elluviija; Sa tunned end kindlalt nii meediasuhetes kui kodulehel toimetades; Sa oled valmis juhtima erinevaid projekte, leidma võimalusi uute liikmete kaasamiseks ja toetama organisatsiooni juhtimist; Sa otsid pidevalt võimalusi enda arendamiseks ning Sinu jaoks on põnev olla haridusvaldkonna ja ühiskonna arengute keskel. Kasuks tuleb õpetamise või haridusvaldkonnas töötamise kogemus.

Sind ootab põnev töö hea eesmärgi nimel, võimalus rakendada oma erisuguseid oskusi ja laiendada suhete võrgustikku; meeskond, kus väärtustatakse arengut ja heatahtlikkust; töö- ja kasvukeskkond Telliskivi loomelinnakus ning asjakohane töötasu.

Ootame 10. aprilliks Sinu CVd, motivatsioonikirja ja viidet kolmele Sinu kirjutisele, mille üle tunned heameelt, aadressile teibi@tagasikooli.ee.
Samale aadressile kirjuta siis, kui Sul on küsimusi.
Lähemalt võime rääkida ka numbril 566 42380.

Seotud uudised

„Tagasi kooli“ videokonkurss

21. January 2014

Kuni 31. jaanuarini ootame õpilastelt loomingulisi videosid selle kohta, mida nad soovivad külalisõpetajatelt õppida. Osaleda saavad igas vanuses õpilased nii üksi, sõprade kui klassiga. Žüriilt enim hääli saanud…