Noorte töömess “Suveks tööle 2016”

26. aprillil kell 15.00-18.00 hotell Euroopa konverentsikeskuses toimuvale noorte töömessile on oodatud need Tallinna ja Harjumaa ettevõtted ja organisatsioonid, kellel on võimalus pakkuda tööd alla 18-aastastele noortele. Messil osalemine on ettevõtetele ja organisatsioonidele tasuta. Igale osalejale on tagatud laua ja toolidega messikoht (ja reklaami tegemise võimalus).

Lisaks messialale on sellel päeval noortel võimalik osa võtta ka erinevatest loengutest/töötubadest näiteks kandideerimisdokumentide koostamine ja tööintervjuul osalemine. Samuti on kohal karjäärispetsialistid, kellele on võimalik esitada karjääriteemalisi küsimusi ning kaasa haarata erinevaid infomaterjale

Eelmise aasta kevadel korraldas Põhja-Eesti Rajaleidja keskus kuni 18-aastastele noortele suunatud messi  „Suvetöö 2015“. Üritus kujunes oodatust populaarsemaks ning messilt käis läbi üle tuhande noore. See tõsiasi juhib ühtlasi tähelepanu sellele, et noortel on suur soov leida suveks rakendust just töötamise näol. Paraku võib alla 18-aastastel noortel tööle saamine olla raskendatud ja seepärast ongi võtnud Rajaleidja keskus ka sel aastal endale rolli, et viia kokku kannatlikud tööandjad ja noored hakkajad töötajad.

 

Messile registreerumiseks palume täita väljad siin.

 

Noorte töömessi „Suveks tööle 2016“ korraldavad Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse karjäärispetsialistid.

Rajaleidja keskused asuvad igas Eesti maakonnas. Lisaks karjääriteenustele pakutakse Rajaleidja keskustes ka õppenõustamisteenuseid. Õppeaasta jooksul saab Rajaleidjast tuge ja nõu ligikaudu 50 000 klienti. Rajaleidja keskuste tööd koordineerib sihtasutus Innove.

Sihtasutus Innove on üld- ja kutsehariduse valdkonna ja hariduse tugiteenuste kompetentsikeskus ning Euroopa Liidu toetuste vahendaja. Sihtasutus loodi 2003. aastal Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas.

 

Lisainfo:

Triin Peterson, karjääriinfo spetsialist

e-mail: triin.peterson@rajaleidja.ee

telefon: 5885 3744

 

 

Seotud uudised