Aita planeerida noorte karjääri ja võta endale töövarjuks õpetaja või õpilane!

Töövarjupäevi on tänavu kaks. JA Eesti kutsub ettevõtteid koostööle ettevõtlusõpetajate kogemuspraktika – ÕPETAJA  TÖÖVARJUPÄEVA läbiviimiseks 22. oktoobril. Traditsiooniline TÖÖVARJUPÄEV GÜMNASISTIDELE on 19. novembril.

Õpetaja töövarjupäev on enesetäiendamise päev majandus- ja ettevõtlusõpetajatele, mis annab õpetajale võimaluse tutvuda ettevõtja igapäevatööga poole või terve tööpäeva vältel, korjata kogemusi ühe ettevõtte toimimisest ja juhtimisest ning saada ülevaade valdkonna töötajatele vajalikest teadmistest, oskustest.

JA Eesti eesmärk õpetaja töövarjupäeva korraldamisel on toetada õpetajate professionaalset arengut ettevõtlusest praktilise kogemuse saamiseks. Oma uusi teadmisi saab õpetaja rakendada ettevõtlus- või majandusõppe tundides, muutes need elulähedasemaks ja avardades noorte karjäärivõimalusi. Loe lisa siit »

Töövarjupäevast gümnasistidele võtab igal aastal osa umbes 3000 noort üle Eesti. Töövarjuks olles saab noor tutvuda enda soovitud ametiga, näha ja tunnetada reaalset töökeskkonda ning koguda kindlust karjäärivalikuks. Traditsiooniliselt korraldab JA Eesti vilistlasorganisatsioon SENT Töövarjupäeva Krooni – kandideerimist kõige ihaldatumate tippettevõtjate, -juhtide ja riigijuhtide ametitele. Töövarjupäeva lisainfo ». Töövarjupäeva Krooni info leiate peatselt siit: www.sent.ee

Valmisolekust võtta õpetaja töövarjuks palume teada anda kohalikku kooli või JA Eesti e-postile junior@ja.ee, tel 621 0998. Õpilaste töövarjuks võtmise soovist soovitame teavitada kohalikku kooli.

Seotud uudised