Eesti Ettevõtluskõrgkoolis uus eriala Start-up-ettevõtlus

Start-upettevõtluse eriala on Eestis ainulaadne kombinatsioon loengutest, harjutustest, mentorkohtumistest ja ennekõike praktilisest tööst omaenda ettevõttega.

Äriidee tuletamisest läbi klientide ja töötajate leidmise kuni kiire kasvu haldamise ja strateegia kujundamiseni on abiks ise sama tee läbi käinud mentorid ettevõtetest nagu Taxify, Pipedrive, Goworkabit, Sorry as a Service, Testlio ja paljud teised.

Õpingute käigus luuakse esimese aasta kevadeks oma ettevõte, mida arendatakse edasi läbi teise ja kolmanda aasta. Omandatakse oskused, teadmised ja kontaktid, et pärast lõpetamist jätkata ettevõtjana või töötada tootearendajana või teenusedisainerina tehnoloogiaettevõtetes ja teenusmajanduses laiemalt. Avaldusi on võimalik esitada augusti lõpuni.

Rohkem infot siin »

Lisainfo:
Jane Muts
erialajuht
jane.muts@eek.ee
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Seotud uudised

Põhja-Eesti noored lihvisid oma start-up’i ärimudelit

19. December 2013

Tallinna Ülikoolis toimus 14. detsembril Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede arenguprogrammi ja konkursi ENTRUM inkubatsiooni 2. sessioon “Tegutsen arukalt!”, kus oli sel korral fookuseks start-up’idele tegevusplaani koostamine ning ressursside ja toetajate leidmine.…

Ettevõtlus on Eesti noorte seas populaarne

21. September 2015

Eestis sooviks oma ettevõtte rajada üle poole 18-25-aastastest, edastades sellega teisi Balti riike. Lätis tahaks oma äriga alustada 41 protsenti ja Leedus 48 protsenti noortest, selgus SEB uuringust.…