Eesti parim õpilasfirma on Wooch Tartu Miina Härma Gümnaasiumist

Eesti parima õpilasfirma tiitli tõi neljale puidust käekelli tootvale noormehele ühtaegu põnev idee, väga hea teostus ning ka nende võime oma eksklusiivse hinnaga ajanäitajaid väga edukalt müüa. ÕF Wooch liikmed on Henri Hallik, Magnus Loos, Meelis Pihlap, Roland Sirg ja noori juhendab Karmo Kurvits. Võistlusel paistsid nad silma ka väga hea ettevalmistusega ning tugeva esinemisega kõigis võistluse etappides.

Ülitugevas konkurentsis sai teise koha õpilasfirma E-Muusikakool Innovatsioonikeskusest Innokas. Firmasse kuuluvad Berta Valdma, Karel Nappus, Markus Lember, juhendad on Angela Leppik ja Indrek Kask. Nemad pakuvad muusikaõppega koostöös loodud laulu-, pilliõppe- ja muusika algteadmiste õppevideote kogu.

Kolmanda koha teenis välja ÕF Sporter  koosseisus Ian Allan Leman, Liisa Ansip, Peeter Pungar, Siim Kask HugoTreffneri Gümnaasiumist, Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumist ja Tartu Jaan Poska Gümnaasiumist, juhendaja Ülle Seevri. Sporter on noortele tutvuste loomiseks põnevaid spordiüritusi korraldav meeskond, kelle visiooniks on mitmekesisem ja tervislikum ühiskond õnnelike sportlike noorukite näol.

Žürii esimehe ja Junior Achievement Eesti nõukogu liikme Peeter Tohveri sõnul pole ta nii häid ideid näinud üle tüki aja ning žüriil oli raske nende kõigi seast välja valida see üks kõige parem. Lisaks esikolmikule anti välja ka eriauhindu, mille saajatega saate tutvuda JA Eesti kodulehel »

Eesti parim õpilasfirma läheb Eestit esindama aasta suurimale ettevõtlusõppe võistlusele – Euroopa õpilasfirmade võistlusele Berliini. Viimase kümne aasta jooksul on Eesti õpilasfirmad selle võistluse võitnud lausa kahel korral ja lisaks tulnud veel neljal korral esikolmikusse. Viimane Euroopa võistluse võitnud Eesti õpilasfirma oli ÕF Kolm Põrsakest, kes pärast võitu Londonis registreeris oma tegevuse juba päris ettevõttena, mis tegutseb tänaseni!

Eesti õpilasfirmade võistlust toetasid Tallinna Sadam, Tallinna Ettevõtlusamet ja Viking Line. Eesti parima õpilasfirma riietab Euroopa võistlusel osalemiseks stiilseks ja moodsaks Baltika brändide kauplus Moetänav.


ÕF Wooch liikmed on Henri Hallik, Magnus Loos, Meelis Pihlap, Roland Sirg
Noorte juhendaja on Karmo Kurvits


ÕF Wooch puidust käekellad

Fotod: Junior Achievement Eesti

Seotud uudised

Õpilasfirma Wooch esindas Eestit Euroopas väärikalt

12. August 2015

28.-31. juulil Berliinis toimunud Euroopa õpilasfirmade võistluse esikolmikus olid Saksamaa, Läti ning Iisrael. Wooch tõi koju kaks eripreemiat! Juulikuu viimasel nädalal Berliinis Saksamaal toimunud 26. Euroopa õpilasfirmade võistlusel…

Eesti parim õpilasfirma valmistab sulavaid šokolaadilusikaid

31. May 2016

Eesti parim õpilasfirma on Spoony, kes valmistab šokolaadilusikaid, täpsemalt lusika otsas šokolaadikuubikuid, mis mõeldud maitsva kakaojoogi valmistamiseks. Tegemist pole küll innovatsiooniimega, kuid Eesti turul on sellised tooted üsnagi…

Eesti parim õpilasfirma 2013 on Kolm Põrsakest

27. April 2013

24. aprillil toimus Haapsalu Kultuurikeskuses 17. Eesti õpilasfirmade võistlus mille korraldas JA Eesti koostöös Swedbanki ja Läänemaa Arenduskeskus SA-ga. Tihedas konkurentsis valiti parimaks õpilasfirma Kolm Põrsakest Hugo Treffneri…