Global Management Challenge ärijuhtimisvõistluse uus hooaeg on avatud!

23. aprillil pärjati Prahas taaskord maailma suurima ärijuhtimisvõistluse Global Management Challenge võitja! Seekordse võidu viis koju ärijuhtide meeskond Venemaalt. Kokku osales rahvusvahelisel ärijuhtimisvõistlusel meeskondi 23 maalt peaagu igalt kontinendilt, nende hulgas ka Eesti tudengitest koosnev meeskond. Meeskonnad võivad olla moodustatud nii ettevõtte töötajatest kui ka üliõpilastest.

Gerol Kallo, Ats Tamme, Joonas Püvi, Siim Soasepp ja Martin Maasik Tartu Ülikooli majandusteaduskonna teiselt kursuselt on just need noormehed, kes suutsid strateegilises ärijuhtimises Eesti kohalikul võistlusel seljatada 13 meeskonda erinevatest Eesti ettevõtetest ja ülikoolidest ning esindasid meie riiki 20.-23. aprillil maailma suurima ärijuhtimisvõistluse finaalvõistlusel.

Lisaks noorte tublide meeste endi tarmukusele on jõu ja nõuga neid nii kaugele aidanud Tartu Ülikooli õppejõud Krista Jaakson ning rahaliselt toetas võidutiimi finaalis osalemist Santa Monica Network. Kuigi rahvusvahelises finaalis seekord finaali ei jõutud, on järjekordne jälg maailmakaardile maha jäetud ning Eesti tudengid taaskord ühe hindamatu kogemuse võrra rikkamad.

Registreerimine Global Management Challenge Estonia uuele hooajale on juba alanud. Ootame kõiki tudengeid ja ettevõtteid osalema või oma panust andma. Võidutiim saab võimaluse võistelda üle maailma kokku tulnud meeskondade 2016. aastal Macaus!

Lisainfot osalemis- ja tudengitiimide toetusvõimaluste kohta leiab siit: www.gmcestonia.ee

Veidi taustaks:

Global Management Challenge on maailma suurim strateegiline ärijuhtimisvõistlus, mis kasutab ärisimulatsioonimeetodit. Simuleeritud ärikeskkond sarnaneb võimalikult suurel määral tõelisele ärikeskkonnale, andes võistlejatele võimaluse arendada ja kinnistada praktilist juhtimiskogemust. Global Management Challenge võistlusest osavõtjate ülesandeks on virtuaalse ettevõtte juhtimine eesmärgiga saavutada võrreldes konkurentidega kõrgeim ettevõtte investeeringute tasuvus. Algselt Shotimaal asuva Strathclyde´i ülikooli teadlaste poolt välja töötatud ärisimulatsioonil põhinev juhtimismäng on tänaseks kasvanud maailma suurimaks ärijuhtimisvõistluseks, kus osaleb rohkem kui 500 000 ärijuhti ja sadu kõrgkoole üle maailma.

Võistlus on virtuaalne ning kestab viis nädalat. Selle aja jooksul saavad osalejad enda kasutusse ärijuhtimissimulatsiooni, mis võimaldab arendada oskusi strateegilise juhtimise, meeskonnatöö, ajaplaneerimise jmt. vallas. Meeskondade eesmärgiks on juhtida simuleeritud ettevõtet ning saavutada võistluse lõpuks kõrgeim investeeringute tasuvus. Võistluse võitnud meeskond sõidab esindama Eestit Global Management Challenge rahvusvahelisele finaalvõistlusele, mis toimub igal aastal uues riigis ning kus osalevad meeskonnad 20-30 riigist.

 

KONTAKT:

Kristi Kaarenperk, 56 65 55 50

Lea Adrikorn, 56 51 238

gmc@simplimo.ee

www.gmcestonia.ee

Seotud uudised