Unistused Ellu! ja Innove ühisseminar “Noore esimene töökogemus – kelle mure või rõõm?”

Olete oodatud 27. mail kell 11.00-16.00 Tallinnas toimuvale ettevõtete koostöövõrgustiku „Unistused ellu!“ ja Innove SA ühisseminarile:

Noore esimene töökogemus – kelle mure või rõõm?

Seminaril osalevad ettevõtjad, haridusvaldkonna ja Rajaleidja keskuste esindajad ning noorte esindusorganisatsioonid.

Seminaril keskendutakse noorte töötamisele ja nende esimesele töökogemusele. Arutletakse, millist rolli omab haridussüsteem noore tööeluks ettevalmistamisel. Millega peaksid arvestama ettevõtjad, kes pakuvad tööd alaealistele noortele, millised on takistused ja võimalused noorte tööle värbamisel. Otsime vastust küsimusele, miks on noortele esimeste töökogemuste andmine oluline ning milliseid väärtusi ja hoiakuid see neis kujundab.

Täpsema päevakava, toimumiskoha, esinejad ja aruteluteemad saadame kõigile hiljemalt 11. mail.

Palun broneerige juba varakult oma kalendris seminari aeg ja andke osalemisest teada hiljemalt 15. maiks e­-posti aadressile kadi.vellner@koda.ee või telefonil 60 400 66.

Kohtumiseni seminaril!

Seotud uudised

“Unistused ellu!” võrgustiku ja Ettevõtlusõppe Mõttekoja ühisseminar

20. September 2013

Ootame võrgustiku liikmeid 10. oktoobril kell 14.00-17.00 Kaubanduskotta (Toom-Kooli 17, Tallinn) toimuvale ettevõtete koostöövõrgustiku „Unistused ellu!“ ja Ettevõtlusõppe Mõttekoja ühisseminarile: „ÜHESKOOS ETTEVÕTLIKKUST HOIDES“ Kuidas saab ettevõtja kooliga päriselt koostööd…