Noorteorganisatsioon SENT kutsub esimesele üritusele sarjast “Ettevõtluskohvik”

27. aprillil korraldab noorteorganisatsioon SENT Kesklinna Noortekeskuse ruumides esimest üritust sarjast “Ettevõtluskohvik”. Esimese ürituse külaliseks on ettevõtja ja poliitik Andrei Korobeinik.

“Ettevõtluskohvik” on uus ürituste sari, mis annab noortele võimaluse kohtuda inspireerivate ettevõtjatega, kuulata nende edulugusid ning vestelda kohvilaua taga. Ürituse ideest lähtuvalt räägivad ettevõtjad oma karjäärist – sellest, kuidas nad ettevõtlusega alustasid, milliseid katsumusi neil läbi elada tuli ja kuidas nad nendega hakkama said ning millised on nende edasised plaanid. Lühikesele tutvustusele järgneb mitteformaalne arutelu, mille ajal ettevõtlushuvilised noored saavad esitada ettevõtjale kõikvõimalikke küsimusi.

Nagu nimigi ütleb, ei puudu ürituselt ka kohv ja tee ning maiustused – kõik selleks, et kõik osalejad ennast võimalikult mugavalt tunneksid. Üritusel osalemine (kaasaarvatud kuumad joogid ja suupisted) on tasuta.

Sarja esimese ürituse esinejaks on kutsutud mitmete internetiportaalide asutaja, investor ja poliitik Andrei Korobeinik.

“Ettevõtluskohviku” idee tuli meie välismaa partneritelt, kes on sarnaseid üritusi korraldanud juba mitmeid aastaid erinevates Euroopa riikides. Välismaal on sellised üritused osutunud väga populaarseteks. Mul on hea meel, et võimalus kohtuda edukate ärimeestega ning nendega mitteformaalses õhkkonnas vestelda on nüüd ka Eesti noortel. Esimese ürituse esinejaks kutsusime Andrei Korobeiniku. Tema kui noor ja edukas ettevõtja on kindlasti väga inspireeriv eeskuju meie noortele,” ütles “Ettevõtluskohviku” projektijuht Daniil Golubev.

Rohkem infot ürituse kohta ja registreerimine üritusele on kättesaadav Facebookis »

Üritust korraldab noorteorganisatsioon SENT. MTÜ Sild Ettevõtlike Noorte Tulevikku (SENT) tegutseb alates 2005. aastast ning ühendab Junior Achievement Eesti ettevõtlusprogrammi läbinud noori. Noorteorganisatsiooni liikmed korraldavad erinevaid noortekoolitusi ja ettevõtlusüritusi nii Eestis kui ka välismaal.

Lisainfo:
Daniil Golubev
ürituse “Ettevõtluskohvik” projektijuht
tel: 56918832
daniil@sent.ee

Seotud uudised

„Unistused ellu!“ võrgustiku liige küsitles Teeviidal noori

10. December 2012

Koostöövõrgustiku partner Realister OÜ oli Teeviidal „Unistused ellu!“ messiboksi külastavate noorte jaoks kokku pannud huvitava küsimustiku, mida ettevõtlikud noored usinasti täitsid. Küsitlusele vastajaid oli kokku 135 noort, kellest…

Võrgustiku partnerite mõtteid noortekonverentsilt Tartust

10. December 2012

"Unistused ellu!" võrgustiku partner Tartu Ärinõuandla korraldas noortekonverentsi "Teed tulevikku, OKEI?!" sel aastal juba seitsmendat korda. 22. novembril tuli Tartu Dorpat Konverentsikeskusesse ligi 120 noort, kes said silmast-silma…

„Võti Tulevikku“ toob ettevõtted ja tudengid üksteisele lähemale

30. October 2013

3.-4. märtsil toimub Tallinna Tehnikaülikoolis tudengiorganisatsiooni BEST-Estonia poolt korraldatav kontaktprojekt Võti Tulevikku, mille eesmärgiks on omavahel kokku viia erinevate valdkondade ettevõtted ja tudengid ning luua parimad võimalused omavaheliseks…