Creatve Business Cup 2015 Eesti konkurss

Konkurss Creative Business Cup (CBC) Estonia otsib innovaatiliste ja loovate äriideedega ettevõtteid Eestit esindama globaalsel ettevõtluskonkursil, mis toimub 17.-19. novembrini Taanis, Kopenhaagenis. CBC Estonia konkursi eesmärk on leida parim ettevõte esindama Eestit finaalvõistlusel ja tugevdada Eesti mainet rahvusvaheliselt kui nutikate, innovaatiliste ja maailma muutvate ideede sünnipaika.

Eesti konkursi viib läbi Loov Eesti koostöös Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite, Tartu Loomemajanduskeskuse, Estonian Business School’i ja Creativity Lab’iga. Eelvoorudes osalemiseks avalduste esitamise tähtaeg on 30. aprill.

„Konkurss pole mõeldud ainult algajatele start-up’idele vaid eelkõige on oodatud loovust innovatsioonis kasutanud organisatsioonid ja ettevõtted. Ootame Eesti eelvoorudesse osalema innovaatilisi äriideid, mis on esimesed sammud ärielus juba teinud või kujunenud juba edukaks. Kasuks tuleb, kui ettevõttel on juba olemas kliendid, käive ja tehtud vähemalt esimesed sammud eksportimisel,“ selgitas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Võistluse ellukutsuja on CKO (Center for Cultural and Experience Economy) Taanis. Sel aastal osaleb finaalvõistlusel üle 300 ettevõtte ja 60 riiki üle maailma. Loov Eesti on Creative Business Cup esindaja Eestis aastast 2012.

Loe lisaks Loov Eesti koduleheküljelt »

Seotud uudised