Maailma suurim ärijuhtimisvõistlus otsib toetajaid ettevõtlikele tudengitele

2014. a. sügisel said Eesti tudengid taaskord võimaluse panna proovile oma teadmised ja oskused strateegilises juhtimises maailma populaarseima ärijuhtimissimulatsiooni Global Management Challenge abiga. Ärijuhtimisvõistluse tudengivoorus osales 15 3-5-liikmelist tudengitiimi ning neli parimat neist pääsevad automaatselt edasi juba 9.02 algavasse põhivooru, kus võetakse mõõtu ka ettevõtete meeskondadega.

Mitmed tublid tudengivõistlusel osalenud jäävad aga siiski põhivõistluse ukse taha ning pääsevad edasi vaid sümboolse osalemistasu eest, mis on 295 eurot meeskonna kohta. Paraku on ka sellise osalustasu maksmine paljude tudengite jaoks ülejõukäiv.

Kutsume ettevõtteid üles andma võimalust veel ühele tudengitiimile Global Management Challenge Estonia põhivõistlusel osalemiseks. Tudengitele annab GMC´l osalemine unikaalse kogemuse rakendada koolis õpitut praktikas. Teie jaoks on see võimalus avastada uusi talente ning värsekt tööjõudu oma ettevõtte jaoks!

Soovi korral saate määrata tudengitele oma ettevõttest mentori, kes omakorda saab võimaluse koos tudengitega ärijuhtimissimulatsioon 5-nädala jooksul läbi teha. Samuti mainime tudengitiimide toetajaid meie kodulehel ning kogu võistlusega seotud kommunikatsioonis.

Ühe tudengitiimi toetussumma on vaid 295 eurot (lisandub käibemaks). Tudengitiimide liikmed õpivad peamiselt Tallinna Tehnikaülikoolis ja Tartu Ülikoolis, kuid on esindatud ka teisi kõrgkoole.

Mida arvasid osalejad eelmisel Global Management Challenge hooajal, saate vaadata 5-minutilisest videolõigust: http://gmcestonia.ee/vaata-videot/

Võistluse taust:

Global Management Challenge on maailma suurim strateegiline ärijuhtimisvõistlus, mis kasutab ärisimulatsioonimeetodit. Simuleeritud ärikeskkond sarnaneb võimalikult suurel määral tõelisele ärikeskkonnale, andes võistlejatele võimaluse arendada ja kinnistada praktilist juhtimiskogemust. Global Management Challenge võistlusest osavõtjate ülesandeks on virtuaalse ettevõtte juhtimine eesmärgiga saavutada võrreldes konkurentidega kõrgeim ettevõtte investeeringute tasuvus. Algselt Shotimaal asuva Strathclyde´i ülikooli teadlaste poolt välja töötatud ärisimulatsioonil põhinev juhtimismäng on tänaseks kasvanud maailma suurimaks ärijuhtimisvõistluseks, kus osaleb rohkem kui 500 000 ärijuhti ja sadu kõrgkoole üle maailma. Eestis korraldatakse võistlust neljandat korda.

Võistlus on virtuaalne ning kestab viis nädalat. Selle aja jooksul saavad osalejad enda kasutusse ärijuhtimissimulatsiooni, mis võimaldab arendada oskusi strateegilise juhtimise, meeskonnatöö, ajaplaneerimise jmt. vallas. Meeskondade eesmärgiks on juhtida simuleeritud ettevõtet ning saavutada võistluse lõpuks kõrgeim investeeringute tasuvus. Võistluse võitnud meeskond sõidab esindama Eestit Global Management Challenge rahvusvahelisele finaalvõistlusele, kus osalevad meeskonnad 30 riigist.

Huvi korral palun võtke ühendust kuni 30.01 Global Management Challenge Estonia korraldajatega:

Kristi Kaarenperk, 5665 5550
Lea Adrikorn, 565 1238
gmc@simplimo.ee
www.gmcestonia.ee

Seotud uudised