Valgamaa noorte meediahariduse projekt Meediator

Valgamaa noorted algatasid meediahariduse projekti Meediator, et tõsta kodukandi noorte meediahariduse taset uuele tasemele. Noortel on olemas juba oma internetipõhiline televisioonikanal Tankla TV ja noorteleht Tankla, kuid nende tegemiseks vajalik tehnika on kiiresti vananev ja liiga algeline.

Antud algatusega soovitakse leida abi rahalise või tänapäevaste seadmete (kaamerad, mikrofonid, hea jõudlusega arvuti, kõvaketaste, statiivide jms) kujul. Kindlasti on teretulnud abi ka oma ala asjatundjate näol, kes aitaksid koolituspäevi ja seminare sisustada loengute ja õpetustega.

Meediatoriga soovitakse pakkuda veel laiemal hulgal noortele võimalust tegeleda meediaharidusega mitteformaalsel moel ning parendada ja arendada töövahendeid, mis tagaksid kiirema ja kvaliteetsema lõpptulemuse.

Vaata lähemalt algatust

Tankla TV – https://www.youtube.com/user/tanklanet
Valgamaa noorteportaal Tankla – http://tankla.net
 

 

Seotud uudised

Tere tulemast, Valgamaa Arenguagentuur SA!

1. February 2013

Valgamaa Arenguagentuuri tegevuse eesmärk on ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe arendamine Valgamaal. Arenguagentuur algatab ja viib läbi noortele suunatud ettevõtlikkusprojekte, seminare, koolitusi, infotunde ja pakub noortele nõustamist ettevõtlikkust arendavates ettevõtmistes.…