Tulemas Idee24 projektikoolitus

Euroopa Noored Eesti büroo kutsub noori osa võtma ideelaborist, kus saab oma algusjärgus või pooleliolevaid projektiideid arendada või hoopis uusi ideid välja mõelda.

Idee24 fookuses on eeskätt rahvusvahelised noortevahetused ja –algatused. Välispartnerite olemasolu ei ole koolitusel osalemise eelduseks – kui idee on hea, küll siis jõuab ka partnerid leida!

Koos koolitajate ning Euroopa Noored Eesti büroo nõustajatega on võimalus kujundada ideed edukaks projektiks, mida võib esitada programmi Erasmus+ 1. oktoobri taotlustähtajaks.

Millal ja kus toimub?

13.-14. septembril Tallinnas – registreerimine on avatud kuni 7. september 2014.

Kes osalevad?

13-30-aastased noored 3-6 liikmeliste gruppidena. Alaealistest koosneval grupil peab olema üks vähemalt 18. aastane grupijuht (noorsootöötaja, huvijuht, grupiliider), kellel on soov ja tahtmine projekti teha.

Koolitust viib läbi kogenud noortevaldkonna koolitaja Kristi Jüristo.

Idee24 toimub eesti keeles, aga büroo abilised-nõustajad annavad jooksvalt nõu ka vene keeles.

NB! Koolitustegevus ja ööbimine leiavad aset koolimajas, mistõttu palume kõigil kaasa võtta madratsi ja magamiskoti.

Osavõtt on tasuta. Soovides toetada võrdseid võimalusi katab Sihtasutus Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo kaugemalt tulijate transpordikulud 70% ulatuses.

Lisainformatsiooni küsi julgelt Karin Öövelilt aadressil karin.oovel@archimedes.ee või telefonil 6979231.

 

Koolitusest loe täpsemalt Euroopa Noored Eesti büroo koduleheküljelt.

Seotud uudised

Euroopa Noored ideeööpäev Idee24 ootab taas osalejaid!

27. February 2013

SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo kutsub osa võtma suurepärasest ideeööpäevast, kus noored üle Eesti tulevad kokku, et üheskoos oma algusjärgus või pooleliolevaid projektiideid arendada või hoopis uusi…

Tere tulemast, Euroopa Noored Eesti büroo!

5. September 2012

SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo vahendab programmi Euroopa Noored toetusi Eestis. Programm Euroopa Noored on Euroopa Liidu noorte kodanikuharidusprogramm ja toetab 13-30-aastaste noorte ideid rahvusvaheliseks koostööks, kohalikeks…

Tulemas seminar „Tuleviku tarbijate kujundamine õppeprotsessis”

21. October 2015

3. novembril korraldab tarbijakaitseametseminari„Tuleviku tarbijate kujundamine õppeprotsessis”. Järgnevatel aastatel seatakse järjest rohkem tähelepanu ettevõtlikkuse, loovuse ja algatusvõime arendamisele. Seda enam on oluline juba praegu uurida, kuidas oleks võimalik…