100 päevaga ettevõtlusideest teostuseni!

27.mail alustab Kultuurikatel koostöös CapasityKooliga 100 päevase ettevõtlusprogrammiga, et arendada mängu abil loovideed elujõuliseks. Mängu edu võti peitub osalejate mõtteviisi ja harjumuste muutmises.

Ettevõtlusmängu peamine eesmärk on muuta hoiakuid ja harjumusi, et loov- või äriidee edasiarendamine ei jääks takistuste kiuste teostamata. Soovime aidata inimestel selgusele jõuda, mida nad soovivad ning kuidas soovitut saavutada. Samuti õpetatakse mängu käigus samm-sammult erinevate ettevõtlike harjumuste omaks võtmist, seadma ja sõnastama selgemaid eesmärke, analüüsima võimalikke kitsaskohti ning koostama konkreetset tegevuskava alustatu lõpule viimiseks.

Ettevõtlusmänguga on oodatud liituma kõik huvilised, kellel on loov- või äriidee, kuid kes ei ole selle realiseerimiseni veel jõudnud. Samuti on oodatud kõik need need, kes on oma idee teostamisega juba alustanud, kuid vajavad lisatuge ja motiveerimist, et jõulisel sammul edasi liikuda. Osalejatel ei pea olema enne programmiga liitumist sajaprotsendiliselt selge idee või ressursid selle teostamiseks, sest programmi käigus õpitakse lahendama ka praktilisi küsimusi ehk kuidas leida ressursse ning kuidas neid idee teostamiseks nutikalt kasutada.

Ettevõtlusmängu üheks reegliks on iga osaleja 15 eurone iganädalane motivatsioonipanus “panka”. Pangast raha tagasisaamine ei ole keeruline, kuid see eeldab reeglite täitmist ja kokkulepetest kinni pidamist. Panka kogunenud motivatsioonipanused saab endale mängu võitja, kes on julgenud vastu võtta väljakutse enda unistus 100 päevaga ellu viia. Mängu võitja selgitab žürii ning valiku tegemisel arvestatakse iga osaleja saavutusi. Võita saavad sellest mängust ainult osalejad ise!

Ettevõtlusmängu 100 päeva tasu on 360 eurot või 120 eurot makstes kolmes osas. Ettevõtlusmängu juhendavad CapasityKooli koolituskeskuse juhataja Tatjana Morozi ja Kultuurikatla ettevõtlusprogrammi projektijuht Kira Mel.

Loe rohkem infot ettevõtlusmängu kohta: http://www.kultuurikatel.ee/kultuurikatel_stardib_ambitsioonika_ettev

Kultuurikatla tegevusi kaasrahastab Tallinna linn ning EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond.

Lisainfo ja registeerimine:
Kira Mel
SA Tallinna Kultuurikatel / Ettevõtlusprogrammi projektijuht
Kira.Mel@kultuurikatel.ee / +372 53 0107 75

Erle Allas
Erle.Allas@kultuurikatel
+372 56 2011 29

Seotud uudised

STARTER aitab noorte ideed ettevõtluseks vormida

26. June 2017

Ettevõtlikkus ei eelda vastavat kõrgharidust, pigem just aktiivsust, algatusvõimet ja oskust kujundada ideest toimiv ettevõte. Järjest enam noori soovib proovida kätt ettevõtjana ja alustada oma äriga. Kui veel…

Et hea idee ei jääks paberimajanduse taha!

18. March 2013

Selleks, et hea idee ei jääks paberimajanduse taha, alustas programm Euroopa Noored eesti- ja venekeelse teavituskampaaniaga. Kampaania kutsub noori ja noorsootöötajaid üles esitama oma projektiideid programmi Euroopa Noored…