Noortekeskustes toimub juba neljas IT ÖÖ

14. märts 2014 toimub juba neljas üle-eestiline IT ÖÖ. Liitu StartIT FB-ga, et saada pidevalt uut infot, kus noortekeskustes IT ÖÖ toimub ja kuidas sina sellega liituda saaksid.

Selle aastase IT ÖÖ pealkiri on “Eile, täna, homme – IT 2030”. IT ÖÖ toimub samaaegselt 19 erinevas noortekeskuses üle Eesti ning nende tegevusi on võimalik jälgida siinse veebliehe vahendusel.

IT ÖÖ raames mõeldakse välja ideid, milline võiks olla tehnoloogia areng kodus, koolis ja ühiskonnas aastal 2030. Valminud tööd esitatakse üle-eestilisele „NutiVõistlus 2014“  konkursile. Parimale antakse välja eriauhind, milleks on võimalus valida endale 500 euro väärtuses kingitusi Elisa e-poest.

IT ÖÖ 2014 info ja programm on jälgitav www.startit.ee vahendusel ning kaasa on võimalik rääkida StartIT Facebooki lehe vahendusel, kus toimub ka osalejate vahel loosimine.

IT ÖÖ korraldajaks on Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) koostöös MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendusega. Elluviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Doris Põld
ITL projektijuht
doris.pold@itl.ee
+372 511 44 11

Seotud uudised