Ettevõtlusteatri II hooaja etendus-seminar Rakveres

http://ettevotlusteater.eu/wp-content/uploads/2014/01/1012113_573792389331941_1608424982_n.jpg

21. jaanuaril toimus Rakvere Reaalgümnaasiumi saalis õppejõududele ja õpilastele suunatud Ettevõtlusteatri II hooaja etendus-seminar „Click&Grow – time to show“. Etendust oli jälgima kogunenud üle paarisaja pealtvaataja Lääne-Virumaalt. Huvi ettevõtlusteatri vastu on ajaga kasvanud ning tagasiside on positiivne.

Ettevõtlusteater on Hasartmängumaksu Nõukogu ja partnerite toel valminud uus, muutuvat keskkonda arvestav ning noori köitev lähenemine ettevõtlikkuse ja ettevõtluse õpetamisele koolis ning kõrgkoolis. Ettevõtlusteatri II hooaja etendus on ideaalne näide sellest, et ettevõtlusteatri metoodika toimib ning julge pealehakkamise korral on iga ettevõtlikk noor võimeline looma oma ettevõtlusteatri.

Rakveres toimunud etendusel „Click&Grow- time to show“ kandsid Rakvere Reaalgümnaasiumi kooliteatri Karla noored näitlejad esitasid kuuest õpetlikust stseenist koosneva loo, mis käsitles erinevaid situatsioone ettevõtluses. Õpetliku näitemängu stsenaariumi aluseks oli Mattias Leppa ettevõtte Click&Grow lugu, mis on koostatud süvaintervjuu käigus kogutud materjali põhjal. Stseenide vahel kommenteeris laval toimuvat stsenaariumi autor Siiri Kohver ning ülevaate Ettevõtlusteateri töödest ja tegemistest tegi Ettevõtlusteater MTÜ metoodik Diana Tandru. „Etenduse eesmärgiks oli kuue omavahel tihedalt seotud stseeni vahendusel noortele näidata, kuidas algselt paberile kirja pandud kentsakana näivast ideest võib paari aastaga sündida miljonitele inimestele üle maailma igapäevaselt vajalik toode. Etendusega „Click&Grow – time to show“ anname noortele võimaluse näha ja mõista väljakutseid, mis ootavad ees ettevõtlusega alustamisel, meeskonna loomisel, kapitali leidmisel ning kiire kasvu perioodil“.

Etendust oli kohapeale jälgima tulnud Click&Grow asutaja Mattias Lepp isiklikult, kes tõdes, et ka temale meenusid etendust nähes oma läbitud eluetapid, millest leidis taaskord enda jaoks õpetlikku. Samuti kommenteeris Mattias Lepp etendusel nähtut, ettevõtte Click&Grow tegevust ja arengusuundi ning vastas huviliste küsimustele.

Ettevõtlusteatri II hooaja avaetendus toimus käesoleva aasta 12. jaanuaril Tallinna Ülikoolis toimunud ENTRUM Öösessioon raames.

Rohkem informatsiooni:
Koduleht: www.ettevotlusteater.eu
Facebook: https://www.facebook.com/Ettevotlusteater

Siiri Kohver
Ettevõtlusteater MTÜ turundus- ja kommunikatsioonijuht
E-kiri: siiri@ettevotlusteater.eu

Foto: Click&Grow

Seotud uudised

Tee ettevõtlusteatrit ja jaga seda!

17. February 2014

Ettevõtlusteater MTÜ kutsub noori üles oma ettevõtlusteatrit tegema. Etenduste lindistusi saab jagada ettevõtlusteatri kodulehel. Siiri Kohveri ja Rakvere Reaalgümnaasiumi Karla kooliteatri noorte poolt lavale toodud "Click&Grow – time…

3. jaanuaril leidis Rakveres aset ettevõtlusteatri metoodika koolitus

8. January 2014

Ettevõtlusteater MTÜ viis 3. jaanuaril Rakveres läbi ettevõtlusteatri metoodika koolituse õpetajatele, õppejõududele ja erinevate haridusega seotud organisatsioonide esindajatele. Juhatuse liige Piret Põld tutvustas kahekümne neljale Eesti eri paigast…

Ettevõtlusteatri etendus-seminar oli edukas

11. January 2013

8. jaanuaril toimus Rakvere Reaalgümnaasiumis õpetajatele ja õpilastele suunatud Ettevõtlusteatri etendus-seminar, mida uudistas saalist ligi 300 huvilist, kelle tagasiside oli ülimalt positiivne. Ettevõtlusteater on Rakvere Ametikooli poolt koos…