Teeme koos 1 000 külalistundi Eesti tulevikule!

Kas olete kuulnud „Tagasi kooli“ algatusest? Olete ehk sellest osagi võtmas?

Olgu vastused „jah“ või „ei“, on suur rõõm kutsuda Teid alanud aastal kaasa tegutsema! "Tagasi kooli" infosüsteemi abil saate hõlpsasti leida oma huvidele vastava koostööpartneri, kellega leppida külalistund kokku. Mida rohkem külalisõpetajaid noortega kohtub, seda suurem on tõenäosus, et noored leiavad endale eeskujusid ning oskavad teha teadlikumaid valikuid oma tuleviku kohta. Mida rohkem külalistunde toimub, seda rohkem saavad inimesed väljaspool kooli teadlikumaks õpetajatöö tähendusest ja haridusmaailmas toimuvast ning vastupidi.

Alates 2013. aastast on „Tagasi kooli“ algatus aastaringne. Selle kõrval toimub kord aastas „Tagasi kooli“ fookusnädal eesmärgiga tõsta külalisõpetamise nähtavust Eesti ühiskonnas. 

2014. aasta fookusnädal leiab aset enne vabariigi aastapäeva, 17.-21. veebruaril. Kutsume Teid sellest osa võtma, et teha ühiselt teoks üks enneolematu arv külalistunde – seame koos eesmärgiks 1 000 külalistunni toimumise vähemalt 300 koolis üle Eesti! Oma panuse andmiseks ei ole tarvis teha muud, kui leppida kokku mõni külalistund just selleks nädalaks. Lähem info: www.tagasikooli.ee.

Kui Teil on külalisõpetajaga kokkulepe tehtud, palun registreerige see. Nii aitate muuta külalisõpetamise süsteemseks osaks Eesti haridusest ning info talletub ka Teie enda ja Teie koostööpartneri jaoks.
 
„Tagasi kooli“ meeskond on Teid valmis aitama mis tahes küsimuste korral – võtke meiega ühendust aadressil info@tagasikooli.ee või telefonil 574 27645.

Allpool leiate info veel kahe ettevõtmise kohta, mis toimuvad juba nüüd, jaanuaris.

Ootame Teid!

Parimad soovid!
Triin Noorkõiv ja Tiina Pauklin, „Tagasi kooli“ eestvedajad

Seotud uudised

Aitame külalistundidega teadlikumaid tulevikuvalikuid

29. October 2015

Praegu teeb enam kui 20 000 koolilõpetajat oma järgmist karjäärivalikut – kas valida kutse- või kõrgharidus, humanitaar- või reaalvaldkond ja millist tööd tulevikus teha? Vahel piisab ühest koolitunnist,…

„Tagasi kooli“ videokonkurss

21. January 2014

Kuni 31. jaanuarini ootame õpilastelt loomingulisi videosid selle kohta, mida nad soovivad külalisõpetajatelt õppida. Osaleda saavad igas vanuses õpilased nii üksi, sõprade kui klassiga. Žüriilt enim hääli saanud…