Rahatarkust ja matemaatikat saavad lapsed nüüd õppida ka iPadis ja iPhone’is!

Rahamaa on 5-9aastastele lastele tasuta kasutamiseks mõeldud lõbus ja arendav õppekeskkond. Rahamaal mängides saavad lapsed selgeks olulisimad rahaasjad – nad teenivad, ostavad ja müüvad ning õpivad seeläbi matemaatikat ja rahatarkusi.

Rahamaa mängukeskkond on sel sügisel läbinud uuenduskuuri. Sealt leiavad lapsed nüüd uue ja lõbusa talumängu. Lisaks saab Rahamaaga tutvust teha ka nutirakendustes, sest värskelt on valminud Rahamaa äpp, mida saab App Store’ist tasuta alla laadida!

Täielikult on uuenenud ka lapsevanematele ja õpetajatele mõeldud rubriigid, milles leidub hulgaliselt kasulikke nõuandeid ja abimaterjale, kuidas lastele rahaasjadest rääkida ning mängukeskkonda tundides kasutada.

Rahamaa.ee on osa Danske Banki finantshariduse programmist, mille eesmärgiks on arendada laste ja noorte majanduslikku ja rahalist kirjaoskust. Mängukeskkond on loodud spetsiaalselt 5–9aastastele lastele, et anda neile põhiteadmised rahast, selle tähtsusest ja kogumisest, et nad tulevikus oskaksid oma isiklikke rahaasju vastutustundlikult korraldada.

Rahamaa on välja töötatud koostöös Eesti juhtivate ekspertidega laste finantsteadlikkuse, meedia- ja veebikasutuse ning e-õppe alal ning see on reklaamivaba!

Tere tulemast Rahamaale »
 

Seotud uudised

Tere tulemast, Sampo Pank (Danske Bank A/S Eesti filiaal)!

28. February 2012

Interaktiivne mängukeskkond Rahamaa on lõbus, meelelahutuslik, õpetlik ja arendav mängukeskkond, mis annab 5-9-aastastele lastele põhiteadmised ja arusaamise rahaasjadest. Lisaks leidub Rahamaal ka õpetajatele ja lastevanematele mõeldud rubriik nõuannetega,…

Harjumaal kogunevad 4 valla lapsed ohutuspäevale

14. May 2013

Juba neljandat aastat korraldab „Unistused ellu!“ võrgustiku partner Laste ja Noorte Projektide Arenduse MTÜ ohutuspäeva Harjumaa lastele. Selle aasta 27. mail toimub Viikingite Külas ohutuspäev „Teeme head” ligi…