„Ettevõtliku kooli“ teine tunnustamine

Oktoobrikuu 17. kuupäev polnud eriline vaid seetõttu, et kohe-kohe oli algamas sügisvaheaeg. Sellel päeval toimus ka juba järjekorras viies Haridusfestival ning selle muutis eriliseks selle uus toimumiskoht – Tartu Ülikooli Narva kolledž.

Lisaks sellele, et kolledž oli puupüsti täis noori ja hingelt noori ettevõtlikke huvitujaid, toimus ka festivali lõpus „Ettevõtliku kooli“ õppeasutuste tunnustamine. Teist korda jagas Ida-Viru Ettevõtluskeskus tunnustust Ettevõtlik kool ja Ettevõtlik lasteaed. Sellel aastal täitsid ettevõtliku õppe Standardist lähtuvalt eneseanalüüsi kolm õppeasutust. Baastaseme saavutasid Kohtla-Järve linna lasteaed Kirju-Mirju ja Jõhvi Gümnaasium. Selle aastase tunnustusürituse tegi eriliseks aga asjaolu, et üks „Ettevõtliku kooli“ võrgustiku liikmetest saavutas Hõbetaseme – Sillamäe lasteaed Päikseke!

Päev fantastiliselt ilusas kolledžis oli kindlasti põnev kõikidele osalejatele. Võimalus osaleda konverentsil, võtta osa erinevatest töötubadest või külastada messi, tagas kõikidele huvitava päeva.

Ida-Viru Ettevõtluskeskus tänab kõiki osalejaid, korraldajaid ja toetajaid – aitäh teile kõigile, et koos oleme loonud Haridusfestivalist inspireeriva traditsiooni. Ja veelkord – palju õnne kõikidele tunnustuse saajatele!

Fotod: Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Seotud uudised

“Ettevõtliku kooli” edulugude konkursile saadeti üle 90 eduloo

2. June 2014

Märtsi alguses kuulutas haridusprogrammi “Ettevõtlik kool” üle-eestiline võrgustik välja edulugude konkurssi “Õppimine on põnev!”. Hindamisele saabus üle 90 eduloo nii lasteaedadest kui koolidest. Kõige rohkem saabus edulugusid Lääne-…

Ettevõtliku kooli edulugude konkursi parimad on selgunud!

24. October 2016

20. oktoobril Pärnus toimunud Haridusfestivalil selgusid üle-eestilise konkursi „Õppimine on põnev!“ parimad viies erinevas kategoorias – põnevaim tund, parim koostöö partneriga, heategu kogukonnale, parim noorte algatus ning ettevõtlik…