Ajujahi 2013 – 2014 hooaja 40 paremat meeskonda

Žürii valis 2. ja 3. novembril Ülemiste Citys 100 meeskonna hulgast välja 40, kes pääsevad ettevõtluskonkursi Ajujahi arenguprogammi.

@stage
Juhtmevaba elektrooniline noodipult – paberist noote ja klassikalist noodipulti asendav toode, mille peamisteks märksõnadeks on mugavus, lihtsus, vabadus paberist ning juhtmetest.

3D Treatment Systems
Muudame massaažilaudade kontseptsiooni: teeme need kolmedimensionaalselt liikuvaks, pakkudes sellega paremaid ravitulemusi. Esimene samm on arendada uudne massaažilaua peatugi.

Ava ja Avasta
Eesmärk on luua lauamängude seeria, mille eesmärk on aidata mängijatel avastada iseenda ja oma kaaslaste erinevaid külgi, mis omakorda aitab kaasa turvaliste, lähedaste suhete loomisele ja hoidmisele.

Baltic Lite Light OÜ
Personaalne päästemajakas GPS saatja-vastuvõtjaga ja tugevajõulise LED valguskiirega, et kiirendada hädasolijate leidmist päästemeeskondade poolt.

CargoTask
CargoTASK logistika haldustarkvara on loodud kõikidele rahvusvahelistele ja lokaalsetele ettevõtetele, kelle tööprotsess nõuab logistika haldamist. CargoTASK-iga saab seda teha oluliselt mugavamalt.

Cinema on Demand
Cinema on Demand on Hooandja kinolinastustele. Kinofännid saavad koguda grupi ja üheskoos kinost tellida ükskõik mis lemmikfilmi. Kinodele garanteeritakse igale linastusele piisav vaatajate arv.

Design 4 Dream
Soov on luua nutikaid voodipesusid, pakkudes seeläbi palju erinevaid disainilahendusi. Ühest komplektist saaks justkui 4 erinevat…

E.P.I.C – Evaluating Problems is Cool
Linnakeskkonna andmehalduse lihtsustamine ja selle töö käigus projekteerijatele, geodeetidele, visualiseerijatele punktipilve pakkumine kaardil valitud alast koheselt. Probleem – linnal puudub ülevaade tema väliinventari olukorrast ja selle tegemine ja andmebaasi loome ja haldus on väga kallis. Kui on võimalik mõõta droonidega linnapilt 3d punktipilve infona üles ja sealt saab eraldamise teel punktipilve automaatselt paigutada 3d infopõhiseid objekte, siis on ka nendest ülevaatlik võrdlus väga kerge kätte saada.

EasyEat
Aidata inimestel alustada tervislikku toitumist uudse veebikeskonna abil, kus saab komplekteerida tervisliku ja personaalse toidukorvi spetsialisti abiga, ilma ahvatlevate poeriiulite vahele minemata.

Eluring
Eluring võimaldab jälgida teie lähedaste tervist, kasutades selleks vaid nutitelefoni ja käekella.

Est Helix OÜ
Tigudekasvandus

GoWorkaBit
Platvorm, mis võimaldab ettevõtetel kiiresti leida lühiajaliseks tööks töötajaid. Inimesed saavad leida paindlikku lühiajalist tööd ning lihtsa ja kiire võimaluse raha teenimiseks.

Groundround
Groundround on taaskasutavatest materjalidest pikniku- või laudlina, mis näeb lahe välja ja millest saab peo lõppedes paari liigutusega kott sinust järele jäänud prügile.

HoneyPower OÜ
Meie idee on luua koostöös oma ala ekspertidega ökotoit (nn spordigeel) kiireks energia omistamiseks sportimisel, mille põhikomponendiks on mesi.

3D värvimislehed lastele
Väikelastele mõeldud 3D (kõrgendatud piirjoontega) värvimislehed ja -raamatud.

Inspiratsioon ratastel – rattakohvik Sinu lähedal
Inspireerivaid maitseelamusi jagatakse liikuval rattakohvikul. Pakutakse tervislikke toite ja smuutisid ning häid magustoite.

katus.eu
Katus.eu on keskkond, mille kaudu propageerime progressiivseid tüüpmaju ning innovatsiooni arhitektuuris ja ehituses.

Khis vannid/Khis OÜ
Khis disainvannid on termotöödeldud puidust. Puitdetailide vahel paiknevad spetsiaalselt Khisi poolt profileeritud sertifikaati omavad kummist tihendid, mis annavad vannile veepidavuse igas olukorras.

Koormarihma kerija
Seade, mis aitab kiiremini kokku kerida koorma kinnituseks vaja minevaid rihmasid.

Live On Screen
Interaktiivsete muusikaürituste korraldamine ööklubides. Loome rahvusvahelise ürituste sarja, kus kaovad riigipiirid ja inimesed tunnetavad koospidutsemise energiat täiesti uues mõõtmes.

Mimmi
Mänguasi 21. sajandi võtmes – mängukaru, mis jutustab unejuttu.

MIST kaardi digitaliseerimine
Lihtsa lahingmeditsiini MIST kaardisüsteemi kasutuselevõtt tavameditsiinis, et süstematiseerida ja kiirendada kiirabibrigaadide, EMO ja erialaarstide tööd.

MobileAlco
Lisaseade mobiiltelefonile, mis töötab kui alkomeeter kõigil mobiiltelefoni platvormidel.

Monokivi
Monokivi OÜ valmistab lõppviimistlusega massiivsest looduskivist mantelblokke ja täiendosi moodulkorstnatele, pakkudes alternatiivi kergbetoonist viimistlemist vajavatele korstnaelementidele.

mTakso
mTakso on mugav rakendus 2 klikiga takso tellimiseks, ilma helistamata. Vali sobiv takso, esita tellimus läbi äppi ja jälgi auto liikumist reaalajas kaardilt! www.mTakso.ee

MyWheel
MyWheel App is a self-development mobile phone application that helps to makes self-development enjoyable and user-friendly by help of different tests and simple visualization of the results.

Paype
Panga- ja kliendikaart mobiilis.

Photofing
Photofing on visuaalne lahendus, kuidas presenteerida online's müüdavaid objekte paremini kui praegu võimalik ja seda äärmiselt lihtsalt ning väikeste kuludega.

Piimamees
Ideeks on arendada piimamehe teenust, kes tooks hommikuti eramajade ukse ette värsked pagari- ning eesti talude piimatooteid. Tellides õhtul läbi interneti endale vajalikku, saad selle hommikul kätte.

Skysight OÜ
Mehitamata kopteriga kinnisvara teimimine.

Sotsiaalse restorani rajamine
Pakkuda vaestele inimestele odavat tervislikku toitu, kutsuda isolatsiooni sattunud inimesi kodust välja, päästa äraviskamisele minevat toitu, pakkuda koolitust neile, kel tööturul raske konkureerida.

Tanwize
Mobiilne UV-kiirguse mõõteseade.

Tark helkur – Engrib
Loome uutmoodi targa helkuri, mis täiendab klassikalist helkurit ja aitab päästa inimelusid: annab häiresignaali õnnetuse korral ja edastab asukoha, vilgub pimedas, laeb elektriga end ise (autonoomne).

Timber Diameter
Mobiiltelefoni rakendus puidu mõõtmiseks nii riidas kui palgi kaupa. Rakendus võimaldab hoida kokku aega ning säilitada tulemused fotode kujul.

Virtuaalne lambafarm
Interaktiivne veebikeskkond, mille kasutajad saavad valida endale lamba(talle), mille omanikuna nad saavad päris lamba elus kaasa lüüa (pildid, videod, päevateekond kaardil, lisatoitmise võimalus jne.)

Virtuaalne päikeseenergiaühistu
Virtuaalne energiaühistu päikeseelektripaneelidega elektrienergia tootmiseks.

Välitrenazöör
Idee on toota peamiselt terviseradade äärde välitrenažööre, millel inimene saab treeningu eelselt kui ka järgselt sooritada erinevaid harjutusi kõikidele lihasgruppidele.

Õmbluskohvik
Tallinna Kalamajas asuv moe- ja käsitööhuvilistele loodud elustiilikohvik, mis toimib suurepärase töökeskkonnana, pakkudes oma klientidele rendiks kõikvõimalikke tööpindu, õmblustarvikuid ja -masinaid.

Õppetäringud ja lauamängud lastele vanuses 2,5 – 5
Täringud mille tahkudel on numbrid, tähed, värvid, suunad. Täringud käivad kokku vastavate mängudega, mida mängides laps saab selgeks numbrid, tähed, värvid, suunad, ilma et ta peaks neid eraldi õppima.

Ökotee
Ökotee valmib Eesti parimatest marjadest, puuviljadest ja ravimtaimedest ning on pakendatud mugavasse teekotikesse. Peame esmatähtsaks tee ökoloogilist kvaliteeti ning ühendame kasuliku mugavaga!

Vaata lisaks www.ajujaht.ee

Viimased Ajujahi võitjad.
Ajujahi 2013 võitjad. Foto: Ajujaht

Seotud uudised

Ajujahi aasta areneja 2014 on Taxify

1. December 2014

Ajujahi eelmise hooaja meeskondadest valiti aasta jooksul enim arenenud ettevõte, kelleks osutus takso tellimise rakendus Taxify. Runner-up tiitli pälvis toitumisnõuandeid jagav portaal erikorgu.ee. EASi esindaja Anu Puusaagi sõnul…

Toimus võrgustiku tegevusplaani 2013 koosolek

20. December 2012

14. detsembril toimus Kaubanduskojas võrgustiku tegevuskava töögrupi koosolek. Toetudes "Unistused ellu!" esimesel seminaril, 15. novembril kokku kogutud ideedele, panime paika täpsemad sammud 2013. aastaks. Koosolekust võtsid osa võrgustiku…

Valiti Ajujahi 10 poolfinalisti

3. December 2013

Reede, 29. novembri hommikul kogunes Ajujahi žürii koosseisus Aivar Roop (EAS), Mart Maasik (SEB), Priit Alamäe (Nortal), Heldur Meerits, Indrek Kasela ja Andrei Korobeinik ETV stuudiosse, et valida…