„Võti Tulevikku“ toob ettevõtted ja tudengid üksteisele lähemale

3.-4. märtsil toimub Tallinna Tehnikaülikoolis tudengiorganisatsiooni BEST-Estonia poolt korraldatav kontaktprojekt Võti Tulevikku, mille eesmärgiks on omavahel kokku viia erinevate valdkondade ettevõtted ja tudengid ning luua parimad võimalused omavaheliseks kontaktiks.

3.märtsil toimuvad avaliku elu tegelaste poolt peetavad huvitavatel teemadel üldharivad loengud, mille käigus avaneb võimalus kohtuda silmast silma inimestega, küsides pikemalt vastamata jäänud küsimusi. Samuti on tudengitel võimalus osa võtta lühikoolitustest ning esmakordselt toimuvad grupiintevjuud, kus ettevõtetel on võimalus kahe tunni jooksul eraldi ruumis kümne eriala tudengiga vestelda. Grupiintervjuu on hea võimalus tudengil ennast tõestada ning ettevõtetel leida motiveeritud ja haritud üliõpilaste seast just need, kellest kollektiivis on puudus.

4.märtsil toimub karjäärimess, kus ettevõtted saavad end infostendiga tutvustada ja atraktiivseks teha ning tudengitega personaalselt suhelda. Lisaks on võimalus luua tudengitega vahetu kontakt töötubades, kus ettevõtted saavad panna tudengid mõnda aktuaalsemat ja firma endaga seotud praktilist ülesannet lahendama.

Samuti pakume võimalust korraldada tudengitele firmakülastus, mis leiab aset nädala jooksul pärast üritust.

Ettevõtted saavad ürituse kaudu aimu, mida tulevased töötajad ning potensiaalsed praktikandid ootavad ning milliste inimestega on tegu. Siinkohal avaneb mõlemal osapoolel ideaalne võimalus teineteise avastamiseks.

Lisainfo:
Taavi Kalvi
+372 56 240 025
taavi.kalvi@best.ee
www.vt.ee
 

Seotud uudised