“Unistused ellu!” võrgustiku ja Ettevõtlusõppe Mõttekoja ühisseminar

Ootame võrgustiku liikmeid 10. oktoobril kell 14.00-17.00 Kaubanduskotta (Toom-Kooli 17, Tallinn) toimuvale ettevõtete koostöövõrgustiku „Unistused ellu!“ ja Ettevõtlusõppe Mõttekoja ühisseminarile:

„ÜHESKOOS ETTEVÕTLIKKUST HOIDES“
Kuidas saab ettevõtja kooliga päriselt koostööd teha?

Seminaril osalevad „Unistused ellu!“ võrgustiku liikmed, haridusametnikud ja -praktikud Ettevõtlusõppe Mõttekojast. Ettevõtlusõppe Mõttekoda tähistab oma viite tegutsemisaastat.  Sel puhul sööme sünnipäevatorti ja anname uutele võrgustiku liikmetele pidulikult kätte partnertunnistused.

Seminari avaosas on lubanud haridusminister hr.Aaviksoo kõneleda sellest, millist inimest kujundab ja millist võiks kujundada meie haridussüsteem. Samuti saame ülevaate ettevõtlusõppe arengutest ja plaanidest Eestis.

Arutelupaneelis otsime üheskoos võimalusi ettevõtjate potentsiaali paremaks kasutamiseks meie haridussüsteemis ja õppetöös. Kuuleme erinevaid seisukohti ja kogemusi koolide ja ettevõtete koostööst. Võtke Teiegi enda õpetlik lugu kaasaJ

Seminari tervituskohv algusega kell 13.30 ootab Teid Kaubanduskoja II korruse saalis. Täpsema päevakava, esinejad ja aruteluteemad saadame kõigile „Unistused ellu!“ võrgustiku liikmetele nädal enne üritust.

Palun andke teada oma osalemisest/mitteosalemisest hiljemalt 27. septembriks e­-posti aadressile kadi.vellner@koda.ee või telefonil 60 400 66.

Kohtumiseni seminaril!

Seotud uudised

„Unistused ellu!“ sügisseminar toimub 10. oktoobril

26. August 2013

Ootame kõiki võrgustiku liikmeid sügisseminarile 10. oktoobril kell 14-17 Kaubanduskotta. Anname koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga ülevaate ettevõtlusõppe arengutest ja plaanidest Eestis. Otsime üheskoos võimalusi ettevõtjate potentsiaali paremaks kasutamiseks…