„Unistused ellu!“ sügisseminar toimub 10. oktoobril

Ootame kõiki võrgustiku liikmeid sügisseminarile 10. oktoobril kell 14-17 Kaubanduskotta. Anname koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga ülevaate ettevõtlusõppe arengutest ja plaanidest Eestis. Otsime üheskoos võimalusi ettevõtjate potentsiaali paremaks kasutamiseks meie haridussüsteemis ja õppetöös.

Lisaks „Unistused ellu!“ võrgustiku liikmetele osalevad seminaril hariduspoliitikud ja praktikud Ettevõtlusõppe Mõttekojast, millel täitub oktoobris 5 tegutsemisaastat. Selle aja jooksul on ettevõtlusõppes nii mõndagi toimunud, kuid ettevõtliku eluhoiaku kujundamine on endiselt väga aktuaalne.

Ettevõtjate jt praktikute töökogemuse kasutamine aitab muuta õppetööd koolis elulähedasemaks. Kuidas toetada koolide ja ettevõtete koostööd ja luua uusi võimalusi selle tekkeks? Millised on takistused ettevõtete ja koolide koostöös?

Seminari täpsema päevakava, esinejad ja arutelude teemad saadame kõigile „Unistused ellu!“ võrgustiku liikmetele septembrikuus.

Pange aga 10. oktoober kl 14-17 endale juba kirja! J

Lisainfo:
Merle Tiigisoon
Ettevõtlusõppe projektijuht
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
6040065
Merle.Tiigisoon@koda.ee
 

Seotud uudised

“Unistused ellu!” võrgustiku ja Ettevõtlusõppe Mõttekoja ühisseminar

20. September 2013

Ootame võrgustiku liikmeid 10. oktoobril kell 14.00-17.00 Kaubanduskotta (Toom-Kooli 17, Tallinn) toimuvale ettevõtete koostöövõrgustiku „Unistused ellu!“ ja Ettevõtlusõppe Mõttekoja ühisseminarile: „ÜHESKOOS ETTEVÕTLIKKUST HOIDES“ Kuidas saab ettevõtja kooliga päriselt koostööd…

Loomisel on Unistused ellu! Nõukoda

11. February 2013

15. veebruaril kogunevad Kaubanduskotta koosolekule taas võrgustiku  aktiivsemad liikmed. Plaanis on kinnitada võrgustiku uue juhtimisorgani Nõukoja liikmete koosseis ja välja valida võrgustiku visiooni ja missiooni sõnastuse lõplik variant.…